Nová kola Fulcrum Sharq: Aerodynamičtější než kdy dříve

Nová kola Fulcrum Sharq: Aerodynamičtější než kdy dříve

Datum vydání: 07.06.2024

Fulcrum Sharq 2024, nově vydaná kola od italské značky Fulcrum, přinášejí revoluční změnu v oblasti kol pro silniční, all-road a gravel cyklistiku.Kola Fulcrum Sharq se snadno rozpoznají díky svému výraznému vlnitému profilu. Tento profil začíná symetrickou vlnou u ložiska paprsku s hloubkou 47 mm v nejhlubším bodě a 42 mm v nejmělčím. Při pohledu na strany ráfku zjistíte, že tvar ráfku je asymetrický, s agresivním sklonem od základny křivky a pomalejším sklonem směrem dozadu. Tento jedinečný design nejen zlepšuje aerodynamiku, ale také zvyšuje stabilitu kola při bočním větru.Fulcrum Sharq jsou vynikající kola, která se opravdu uplatní na dlouhých, rychlých úsecích s nerovným terénem. Jsou skvělé v náročných větrných podmínkách a nabízejí vynikající stabilitu při bočním větru. Kola jsou také velmi jistá při sjezdech a překvapivě tichá.Kola Fulcrum Sharq 2024 jsou vyrobena z vysoce kvalitního karbonu, což jim dodává lehkost a pevnost. Ráfky mají šířku 21 mm, což umožňuje použití širokých pneumatik pro lepší trakci a komfort. Kola jsou dělané pro kotoučové brzdy ale to je u nových kol již zvykem.Kola Fulcrum Sharq 2024 představují skvělý přínos pro cyklisty hledající výkonná kola pro různé terény. Ať už je to silnice, all-road nebo gravel, tato kola nabízejí vynikající jízdní vlastnosti a stabilitu. Jejich jedinečný vlnitý design je nejen vizuálně atraktivní, ale také přispívá k jejich výjimečné aerodynamice a stabilitě v bočním větru.
Vzhledem k jejich vysoké ceně jsou kola Fulcrum Sharq určena pro vážné cyklisty, kteří hledají výkonná a technologicky pokročilá kola.
Autor: Tým CykloRepublic
Foto: FulcrumPoužíváním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Specialized Chisel FS: Lehké plně odpružené horské kolo z lehké slitiny
20.06.2024 | Kategorie: MTB
Specialized přichází s dalším premiovým modelem z lehké slitiny – novým Chisel FS, který přináší plně odpruženou variantu oblíbeného modelu Chisel. 
Objevte Livigno: 1 500 km turistických tras v srdci italských Alp
19.06.2024 | Kategorie: ostatní
Livigno, ležící v malebném prostředí italských Alp, láká milovníky přírody, aby prozkoumali rozsáhlou síť místních turistických stezek. Tento region, často přezdívaný „Malý Tibet“, se pyšní 1 500 kilometry tras, které se vinou nedotčenými lesy a alpskými loukami, a nabízejí osvěžující únik do náruče přírody.
Petr Kaltofen: Očekávám zajímavý souboj nejlepších
19.06.2024 | Kategorie: silniční
Reprezentační trenér českých silničářů Petr Kaltofen očekává od nadcházejícího domácího šampionátu v Jevíčku souboj nejlepších závodníků jak v kategorii mužů, tak i žen. 
ČEZ Sázava: Počasí nezklamalo
19.06.2024 | Kategorie: MTB
V sobotu 15. června se ve středočeské Sázavě uskutečnil tradiční závod ČEZ Sázava. Tento den byl pro všechny zúčastněné skutečně nezapomenutelný, a to nejen díky perfektnímu počasí, ale především kvůli úžasným výkonům všech cyklistů, kteří se závodu zúčastnili.
Na závodě ČEZ Sázava počasí nezklamalo
17.06.2024 | Kategorie: MTB
V sobotu 15. června se ve středočeské Sázavě uskutečnil tradiční závod ČEZ Sázava. Tento den byl pro všechny zúčastněné skutečně nezapomenutelný, a to nejen díky perfektnímu počasí, ale především kvůli úžasným výkonům všech cyklistů, kteří se závodu zúčastnili.
» více novinek a videí