Shimano představilo novou cenově dostupnou sadu Essa

Shimano představilo novou cenově dostupnou sadu Essa

Datum vydání: 04.04.2024

Společnost Shimano představila svůj nový cenově dostupný komponentový systém - Shimano Essa. Tento systém je zaměřen na cyklisty na vstupní úrovni, čemuž odpovídá i jeho cena.

 

 
 
Shimano Essa je 8-stupňová sada s jedním převodníkem, která je kompatibilní s aktuálními 8-stupňovými systémy ACERA, ALTUS a TOURNEY TX. Sada je ideální pro širokou škálu sportovních kol, včetně horských, fitness a městských kol.

 

 
 
Přední převodník FC-U2000-1 má speciální tvar špiček zubů, který zlepšuje zachycení a udržení řetězu pro hladkou jízdu v náročnějším terénu. Nabízí se v možnostech 32 a 40 zubů. Kazeta CS-HG400-8 nabízí rozsah 8 rychlostí a poskytuje spolehlivý výkon řazení pro různé jízdní styly. Rozsah je 11-45T (11-13-15-18-22-27-35-45T).

 

 
 
Přehazovačka RD-U2000 nabízí stabilní výkon přehazování na stezkách. Optimalizovaná geometrie a napětí pružiny snižují pád řetězu. Nízkoprofilový design je optimalizován pro drsnější terén. Maximální velikost zadního kolečka je 45 zubů.

 

 
 
Shimano Essa je významným rozšířením stávající 8-stupňové řady Shimano. Sada je robustní, univerzální a navržená tak, aby podporovala aktivní cyklistický životní styl. Shimano se s touto sadou snaží zjednodušit svou produktovou řadu pro příští generaci cyklistů. Cena pro Českou republiku zatím nebyla zveřejněna. My odhadujeme cenovku cca 4 000 Kč.Autor: Tým CykloRepublic
Foto: Shimano

 


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Italské Livigno je tréninkovým rájem sportovců. Pravidelně se zde vrací i náš olympijský tým!
10.07.2024 | Kategorie: ostatní
Zatímco se v létě většina Evropy přesouvá na dovolenou do přímořských letovisek, sportovní nadšenci míří do Livigna.
Daniel Polman na 1000 Miles Adventure – i přes špatné počasí v novém rekordu!
10.07.2024 | Kategorie: ostatní
Přední český ultracyklista Daniel Polman, který má za sebou úspěchy na mnoha ultramaratonech včetně těch nejdelších na světě, se rozhodl okusit legendární závod horských kol bez podpory 1000 Miles Adventure.
AKCE TÝDNE: Nejvýhodnější týdenní nabídky (8.7.-14.7.2024)
08.07.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Vítejte v novém týdnu plném neodolatelných slev! Přinášíme Vám exkluzivní výběr nejlepších nabídek, které si nesmíte nechat ujít. Objevujte s námi ty nejzajímavější produkty, které splní všechna Vaše očekávání a ještě více.
Zdeněk Štybar novým ambasadorem značky Kalas Sportswear!
08.07.2024 | Kategorie: ostatní, silniční
Cyklistická hvězda, několikanásobný mistr světa v cyklokrosu a také úspěšný silniční závodník Zdeněk Štybar, se stal novým ambasadorem české značky cyklistického oblečení Kalas Sportswear.
Představení nového Stumpjumpera od Specialized
05.07.2024 | Kategorie: MTB
» více novinek a videí