Nash třetí na Superprestige v Diegemu

Datum vydání: 25.12.2016

Nash připisuje v cyklokrosu další úspěch.

Již šestým dílem pokračoval v belgickém Diegemu cyklokrosový seriál Superprestige a na stupně vítězek se dostala Kateřina Nash. Nestačila pouze na Marianne Vosovou z Nizozemí a Belgičanku Sanne Cantovou.

Mezi muži opět kraloval Mathieu van der Poel z Nizozemí, který vyhrál před duem Belgičanů Wuotem van Aertem a Kevinem Pauwelsem. Jediný Čech na startu Michael Boroš dojel šestnáctý. V závodu juniorů vybojoval Tomáš Kopecký čtvrté místo.

Výsledky:

Muži:

1. M. van der Poel (Niz.) 1:06:22, 2. van Aert stejný čas, 3. Pauwels +24, 4. Aerts +40, 5. Adams (všichni Belg.) +1:14, 6. D. van der Poel (Niz.) +1:23, ...16. Boroš (ČR) +3:23.

Průběžné pořadí (po 6. z 8 závodů):

1. M. van der Poel 89, 2. van Aert 85, 3. L. Sweeck (Belg.) 67, ...11. Boroš 19.

Ženy:

1. Vosová (Niz.) 43:11, 2. Cantová (Belg.) +18, 3. Nash (ČR) +34, 4. Brandová (Niz.) +47, 5. Brammeierová (Brit.) +55, 6. Arfuzziová (It.) +59.

1. Cantová 87, ...17. Nash 13.

Muži U23 let:

1. Hermans (Belg.) 52:45, 2. Nieuwenhuis (Nizu.) +2, 3. Iserbyt (Belg.) +3,...24. Ťoupalík (ČR) -2:53.

1. Hermans 88, ...12. Ťoupalík 29.

Junioři:

1. Camps 38:27, 2. Vanderbosch (oba Belg.) +9, 3. Arensman (Niz.) +14, 4. Kopecký (ČR) +33.

1. Vandebosch (Belg.) 84, ...5. Kopecký 53.

Zdroj: ČSC

beru na vědomí

Aktuální novinky a videa

Když vozík, tak jednokolka – proč se vyplatí na ně přesedlat
18.04.2024 | Kategorie: ostatní
Táhnout za sebou na kole vozík nemusí být otrava. Pravda, když se řekne cyklovozík, každému hned naskočí obrázek neforemné dvoukolové boudy s praporkem, která ztěžuje předjíždění na už tak úzkých a vybombardovaných okrskách.
Zahájení cykloturistické sezóny s Harmony a CykloŠvec v Písku
Zveme vás na ZAHÁJENÍ CYKLOTURISTICKÉ SEZÓNY v Písku v sobotu 20. 4. 2024.
Yeti SB165 2024 nově v mullet konfiguraci
17.04.2024 | Kategorie: MTB
Yeti SB165 2024 je nejnovější přírůstek do rodiny horských kol Yeti, který přináší několik inovací a vylepšení. Toto kolo je určeno pro náročné terény a bike parky a je navrženo tak, aby poskytovalo vynikající jízdní vlastnosti a vysoký výkon.
První Prima CUP přilákal téměř tisíc závodníků
Závodem Decathlon Hradec Králové odstartoval v sobotu 13. dubna desetidílný seriál horských kol Prima CUP.
Američan Blevins a Švédka Rissvedsová triumfují v cross country v Mairipoře
15.04.2024 | Kategorie: MTB
Po úvodním závodě short tracku se závodníci v Mairipoře opět sešli na startu, tentokrát na cross country. Mezi muži si pro vítězství dojel Američan Christopher Blevins, zatímco u žen triumfovala Švédka Jenny Rissvedsová.