NOVA CUP v Sázavě oslavil se známými osobnostmi Společné století

NOVA CUP v Sázavě oslavil se známými osobnostmi Společné století

Datum vydání: 18. 6. 2018

Na sobotním startu třetího závodu seriálu NOVA CUP v  Sázavě se sešli nejen profesionální závodníci, rodiny s dětmi, ale také významné osobnosti jako je přední český kardiochirurg Jan Pirk s týmem lékařů z IKEMU, Dominik Hašek v barvách týmu Smarty nebo bývalý profesionální cyklista František Raboň.

Závodní pole rozšířili jezdci v dresech TV NOVA s moderátorem Štěpánem Sokolem nebo tým jezdců zastupující místní sklárny Kavalier.
 
Pro závodníky byly přichystané tři trasy různých délek, kdy tu nejkratší Nova jízdu s 16 kilometry zvládly ujet i rodiny s dětmi. Na čtyřiceti kilometrové trase si poměřily síly kromě jiných i týmy.
 


Na nejdelší osmdesáti kilometrovou trať se vydali ti nejodvážnější spolu s profesionálními jezdci, z nichž byl nejrychlejší Filip Adel a z žen Milena Cesnaková. Dominantou dětských závodů se startovným zdarma díky sponzoru Apache byl obrovský plyšový medvěd, kterého si odnesl vítěz kategorie odrážedel. Soutěž týmu, jež probíhala za podpory ZPMV ČR, vyhráli HZS Královéhradeckého kraje.
 

Česko jede Sázava měl i symbolickou rovinu, když na tvářích účastníků bylo možné vidět vlaječky s českou trikolorou oslavující Společné století – sto let od vzniku samostatného československého státu.
 
Novinkou na závodě byla exkluzivní služba vyprání a usušení oblečení zdarma, kterou nabízel všem zúčastněných partner závodu AEG.
 

 
V závěru byli vítězové obdarování hodnotnými cenami z místních skláren Kavalier, elektronikou NiceBoy, pivem z havlíčkobrodského pivovaru Rebel, dále také GPS od firmy OniSystem a originálními visačkami NOVA CUP od Aria Pura.
 


Nakonec proběhlo slosování o poukaz od Českých drah na týden neomezeného cestování, mobilní nízkotlaký čisticí stroj s bateriovým pohonem Kärcher OC, peněžní poukaz na výživu Nutrend nebo poukazy na ubytování v hotelu Chateau Kotěra a Vinařství pod Hradem.

28. července 2018 se pod záštitou NOVA CUPU uskuteční závod Sahara Race v blízkosti Hradce Králové v lomu Marokánka, kde si na své přijdou nejen milovníci písčitého terénu.
 
Výsledky závodu Česko jede Sázava jsou dostupné na zde.


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 

   
   


Aktuální novinky a videa

Italský cyklista týmu Sky má další průšvih - byl vyhozen z Tour
23. 7. 2018 | Kategorie: silniční
Gianni Moscon (Sky) udeřil v úvodu 15. etapy pěstí Elie Gesberta (Fortuneo-Samsic), jury ho večer po závodě dodatečně diskvalifikovala.
Tour de France - 15. etapa: vítězství vzešlo opět z úniku
22. 7. 2018 | Kategorie: silniční
Vítězem patnácté etapy, kdy se peloton musel vypořádat se stoupáním první kategorie zhruba 40 kilometrů před cílem, se stal druhý den v řadě jezdec z kazašské stáje Astana.
Kulhavý získal sedmý domácí titul
22. 7. 2018 | Kategorie: MTB
Jaroslav Kulhavý ovládl domácí bikový šampionát, titul mezi ženami získala Jitka Škarnitzlová.
Merida Reacto - Vincenzo Nibali
22. 7. 2018 | Kategorie: silniční
Prohlédněte si kolo Vincenza Nibaliho.
Tour de France: 14. etapa patřila uprchlíkům, Sagan opět řádil
21. 7. 2018 | Kategorie: silniční
Ve čtrnácté etapě se dočkali šance uprchlíci, které nechal odpočívající peloton vybudovat obří náskok.
Tour de France: Sagan vyhrál potřetí!
20. 7. 2018 | Kategorie: silniční
Peter Sagan (Bora-hansgrohe) vyhrál třetí etapu v letošním ročníku Tour de France, celkově jedenáctou v kariéře a navýšil své už tak výrazné vedení v bodovací soutěži.
Nibali se zlomeným obratlem končí na Tour
20. 7. 2018 | Kategorie: silniční
Čtvrtý muž průběžného pořadí a vítěz závodu z roku 2014 Vincenzo Nibali kvůli následkům pádu v posledních kilometrech včerejší etapy odstupuje ze závodu.
Žlutý Thomas vyhrál i královskou etapu Tour de France!
19. 7. 2018 | Kategorie: silniční
Lídr závodu Geraint Thomas (Sky) vyhrál druhou těžkou horskou etapu za sebou, jako první cyklista se radoval ve žlutém na vrcholu slavného Alpe d´Huez.
Sprinterské hvězdy končí na Tour!
18. 7. 2018 | Kategorie: silniční
Mark Cavendish a Marcel Kittel časový limit ve včerejší alpské etapě a na Tour končí!
Sagan oznámil rozchod z manželkou Katarínou
18. 7. 2018 | Kategorie: ostatní, silniční
Trojnásobný světový šampion Peter Sagan šokuje své fanoušky rozchodem s manželkou Katarínou.
Tour de France: Dramatická horská etapa pro tým Sky
18. 7. 2018 | Kategorie: silniční
Geraint Thomas z týmu Sky se oblékl do žlutého trikotu po dominantním představení britské stáje v Alpách.
Cyklistku málem zabil zvedací most přes řeku
18. 7. 2018 | Kategorie: ostatní
S největší pravděpodobností opilá Američanka ignorovala spuštěné závory, červené semafory, zvukové signály a dokonce i zvednutý most a spadla přímo do mezery mezi ramenem mostu a silnicí.
» více novinek a videí

 
Reklama