NOVA CUP v Sázavě oslavil se známými osobnostmi Společné století

NOVA CUP v Sázavě oslavil se známými osobnostmi Společné století

Datum vydání: 18. 6. 2018

Na sobotním startu třetího závodu seriálu NOVA CUP v  Sázavě se sešli nejen profesionální závodníci, rodiny s dětmi, ale také významné osobnosti jako je přední český kardiochirurg Jan Pirk s týmem lékařů z IKEMU, Dominik Hašek v barvách týmu Smarty nebo bývalý profesionální cyklista František Raboň.

Závodní pole rozšířili jezdci v dresech TV NOVA s moderátorem Štěpánem Sokolem nebo tým jezdců zastupující místní sklárny Kavalier.
 
Pro závodníky byly přichystané tři trasy různých délek, kdy tu nejkratší Nova jízdu s 16 kilometry zvládly ujet i rodiny s dětmi. Na čtyřiceti kilometrové trase si poměřily síly kromě jiných i týmy.
 


Na nejdelší osmdesáti kilometrovou trať se vydali ti nejodvážnější spolu s profesionálními jezdci, z nichž byl nejrychlejší Filip Adel a z žen Milena Cesnaková. Dominantou dětských závodů se startovným zdarma díky sponzoru Apache byl obrovský plyšový medvěd, kterého si odnesl vítěz kategorie odrážedel. Soutěž týmu, jež probíhala za podpory ZPMV ČR, vyhráli HZS Královéhradeckého kraje.
 

Česko jede Sázava měl i symbolickou rovinu, když na tvářích účastníků bylo možné vidět vlaječky s českou trikolorou oslavující Společné století – sto let od vzniku samostatného československého státu.
 
Novinkou na závodě byla exkluzivní služba vyprání a usušení oblečení zdarma, kterou nabízel všem zúčastněných partner závodu AEG.
 

 
V závěru byli vítězové obdarování hodnotnými cenami z místních skláren Kavalier, elektronikou NiceBoy, pivem z havlíčkobrodského pivovaru Rebel, dále také GPS od firmy OniSystem a originálními visačkami NOVA CUP od Aria Pura.
 


Nakonec proběhlo slosování o poukaz od Českých drah na týden neomezeného cestování, mobilní nízkotlaký čisticí stroj s bateriovým pohonem Kärcher OC, peněžní poukaz na výživu Nutrend nebo poukazy na ubytování v hotelu Chateau Kotěra a Vinařství pod Hradem.

28. července 2018 se pod záštitou NOVA CUPU uskuteční závod Sahara Race v blízkosti Hradce Králové v lomu Marokánka, kde si na své přijdou nejen milovníci písčitého terénu.
 
Výsledky závodu Česko jede Sázava jsou dostupné na zde.


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 


   


Aktuální novinky a videa

TOMKET Pražský MTB pohár na Zličíně vyhrála Štěpánová a Škarnitzl!
25. 9. 2018 | Kategorie: MTB
V pořadí sedmý závod TOMKET Pražského MTB poháru 2018 vládli zkušení členové českého reprezentačního týmu, Karla Štěpánová a Jan Škarnitzl.
Otruba v elitní dvacítce v časovce na mistrovství světa
24. 9. 2018 | Kategorie: silniční
Druhý závodní den Mistrovství světa v silniční cyklistice v rakouském Innsbrucku byl ve znamení individuálních časovek juniorek a mužů do 23 let.
MS: Quick-Step Floors a Canyon-SRAM braly medaile v týmové časovce, Elkov-Author porazil 2 WT stáje!
23. 9. 2018 | Kategorie: silniční
Elitní belgická stáj Quick-Step Floors nadále zkrášluje už tak neskutečnou sezonu - na svém kontě má 69. triumf, česká stáj Elkov-Author zajela perfektní výsledek.
MTB Tour ovládl Michal Bubílek
23. 9. 2018 | Kategorie: MTB
Michal Bubílek se stal vítězem ​4. ročníku MTB Tour České středohoří.
KALAS CUP v Židovicích vyhrál Janiszewski
23. 9. 2018 | Kategorie: silniční
Závěrečný závod Českého poháru na silnici KALAS CU​P 2018 ovládli polští závodníci.
Staňte se pořadateli Českého poháru horských kol
23. 9. 2018 | Kategorie: MTB
Organizátor Českého poháru horských kol STRABAG CUP hledá na další sezóny pořadatele dílčích závodů v olympijské disciplíně cross country (XCO) na území České republiky.
Porte odřekl start na mistrovství světa
22. 9. 2018 | Kategorie: silniční
Australan Richie Porte bude na světovém šampionátu kvůli nemoci chybět.
Stará dobrá videa, která stoprocentně pobaví
21. 9. 2018 | Kategorie: ostatní
Nostalgická zábavná videa z cyklistického prostředí z roku 1990 až 2000.
Zličín se chystá na finále dětí, žáků a souboj Škarnitzl vs Cink!
21. 9. 2018 | Kategorie: MTB
Sedmý závod TOMKET Pražského MTB poháru 2018 v olympijském cross country pro všechny věkové a výkonnostní kategorie cyklistů, včetně cyklistů s handicapem, má několik očekávání.
O víkendu vyvrcholí elitní i mládežnický KALAS CUP 2018
20. 9. 2018 | Kategorie: silniční
Závodníci napříč kategoriemi se o víkendu letos naposledy postaví na start závodu Českého poháru na silnici.
Přilba Moravy 2018
20. 9. 2018 | Kategorie: dráha
Bodovací závod na 50 km Přilba Moravy byl posledním letošním podnikem na brněnském velodromu.
Odhalení pamětní desky Miroslava Vymazala
20. 9. 2018 | Kategorie:
V pondělí 17. září 2018 byla slavnostně odhalena pamětní deska čtyřnásobného mistra světa v tandemech Miroslava Vymazala.
» více novinek a videí

 
Reklama