Mondraker Duna 2024: Nový standard v eMTB

Mondraker Duna 2024: Nový standard v eMTB

Datum vydání: 09.04.2024

Mondraker Duna 2024 je nejnovější přírůstek do rodiny horských kol s elektrickým motorem. Toto kolo je pozicionováno jako Super Enduro lehkých e-kol.
 


Mondraker Duna 2024 je vybaveno plně karbonovým rámem a nabízí 165 mm zdvih zadního kola. Kolo je vybaveno vidlicí s 170/180 mm zdvihem. Hlavní změnou oproti předchozím modelům je přechod na MX kola.


Společnost Mondraker použila pro rám karbonové vlákno Stealth Air, které údajně nabízí nejlepší poměr tuhosti, poddajnosti, absorpce otřesů při jízdě a hmotnosti.

 

 
Nejvýznamnější je, že Duna je vybavena motorem Bosch SX s výkonem 55 NM a baterií o kapacitě 400 Wh. Celková hmotnost kola je těsně pod 20 kg.
 
Duna 2024 je považována za agilní a lehké kolo, které je ideální pro sjezdové jízdy. Díky svému designu a konstrukci je toto kolo schopné nabídnout vynikající jízdní vlastnosti a zároveň zachovat vysokou úroveň pohodlí a bezpečnosti pro jezdce.
 

 
Mondraker Duna 2024 je skvělým přírůstkem do rodiny e-kol. S jeho vysokým výkonem, skvělými jízdními vlastnostmi a kvalitní konstrukcí je toto kolo ideální volbou pro toho, kdo hledá výkonné a spolehlivé horské kolo.

Ceny se pohybují od 6 999€ u základního modelu až po 11 999€ u vrcholné konfigurace.
Autor: Tým CykloRepublic
Foto: Mondraker


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Shimano představilo nejnovější elektrickou gravel sadu GRX Di2
29.05.2024 | Kategorie: cyklokros, ostatní
Shimano, světový lídr v oblasti cyklistických komponentů, představil svou nejnovější sadu GRX Di2 12-speed, která je speciálně navržena pro gravel cyklistiku. Tato sada přináší řadu inovací a vylepšení, které posouvají hranice toho, co je možné na gravelovém kole dosáhnout.
Prima CUP: Třetí závod vyhrál Filip Rydval
29.05.2024 | Kategorie: MTB
Třetí závod cyklistického seriálu Prima CUP odstartoval v neděli 26. května v Machově na Náchodsku.
Stevens 5X - elegantní a pohodlný společník
28.05.2024 | Kategorie: ostatní
Čistý vzhled modelu Stevens 5X je přímočarý a zároveň pohodlný - díky lehkému hliníkovému rámu s třikrát zeslabovanými trubkami a precizně vyladěné odpružené vidlici Suntour NXC-D s lockoutem.
AKCE TÝDNE: Nejvýhodnější týdenní nabídky (27.5-2.6.2024)
27.05.2024 | Kategorie:
Vítejte v novém týdnu plném neodolatelných slev! Přinášíme Vám exkluzivní výběr nejlepších nabídek, které si nesmíte nechat ujít. Objevujte s námi ty nejzajímavější produkty, které splní všechna Vaše očekávání a ještě více.
Pidcock a Ferrand-Prévot ovládli Nové Město, Češi zářili v maratonu
26.05.2024 | Kategorie: MTB
Thomas Pidcock a Pauline Ferrand-Prévot si v neděli připsali triumfy v závodech XCO na horských kolech v rámci Světového poháru v Novém Městě na Moravě.
» více novinek a videí