Maraton v Harrachově 16. září opět nadchne

Maraton v Harrachově 16. září opět nadchne

Datum vydání: 09.09.2023

Je tu opět osvědčený maratonský Harrachov. Po Českém poháru v olympijském cross country se v biatlonovém areálu Na Kolečku 16. září uskuteční v pořadí sedmý závod seriálu Prima CUP, kterým je ČEZ Harrachov. 

Letos se zde již po druhé s odstupem měsíce sejdou nejlepší bikeři z celé České republiky a nejen z ní. Další ročník nejvyšší domácí soutěže Škoda Auto Český pohár v maratonu je navíc zapsán v Mezinárodním cyklistickém kalendáři UCI v kategorii C2.

Nejdelší trasa se bude odehrávat na česko-polských hřebenech a její podoby kratších variant povedou z velké části právě na polskou stranu. A že polská strana Krkonošského národního parku a její příroda má rozhodně co nabídnout.

Ti nejodvážnější se mohou zúčastnit trasy A, měřící 115 kilometrů s převýšením 3.500 metrů, která je určená pro opravdové bikery. Kratší trasa na 48 kilometrů jezdce také šetřit nebude a nastoupají tu rovných 1.000 výškových metrů. Zatímco oblíbená trasa C měřící 22 kilometrů bude odměnou pro všechny ostatní cyklonadšence.

Dětské závody do 10 let pak povedou v biatlonovém areálu Na Kolečku a o bikerské zážitky se postará pečlivě připravená trať tak, aby ji zvládl opravdu každý. Za své výkony dostanou krásné ceny od partnera dětských závodů hračkářství Pompo.

Pojďte s námi objevit kouzlo polských Krkonoš a jeho okolí. Všechny informace o závodě včetně registrací naleznete na stránce závodu
 
Foto: Jan Brychta


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Výsledky: MČR XCO Harrachov
20.07.2024 | Kategorie: MTB
Kompletní výsledková listina z MČR v Harrachově.
Giant představil nejnovější generaci svých gravel kol
18.07.2024 | Kategorie: MTB, cyklokros
Nová řada gravel kol je vybavena vnitřním vedením kabelů a integrovaným úložným prostorem pro vyšší rychlost a všestrannost.
Perfektní sportovní doplněk – prémiové samolepky na kolo
16.07.2024 | Kategorie: Komerční sdělení

Vítejte ve světě, kde váš cyklistický zážitek právě dostal novou dimenzi. StickersMakers vyrábí prémiové samolepky určené pro amatérské i profesionální sportovce.

AKCE TÝDNE: Nejvýhodnější týdenní nabídky (15.7.-21.7.2024)
15.07.2024 | Kategorie:
Začátek nového týdne znamená další vlnu slev! Opět jsme tento týden nelenili a připravili jsme si pro Vás další přehled slev. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
Italské Livigno je tréninkovým rájem sportovců. Pravidelně se zde vrací i náš olympijský tým!
10.07.2024 | Kategorie: ostatní
Zatímco se v létě většina Evropy přesouvá na dovolenou do přímořských letovisek, sportovní nadšenci míří do Livigna.
» více novinek a videí