Maraton v Harrachově 16. září opět nadchne

Maraton v Harrachově 16. září opět nadchne

Datum vydání: 09.09.2023

Je tu opět osvědčený maratonský Harrachov. Po Českém poháru v olympijském cross country se v biatlonovém areálu Na Kolečku 16. září uskuteční v pořadí sedmý závod seriálu Prima CUP, kterým je ČEZ Harrachov. 

Letos se zde již po druhé s odstupem měsíce sejdou nejlepší bikeři z celé České republiky a nejen z ní. Další ročník nejvyšší domácí soutěže Škoda Auto Český pohár v maratonu je navíc zapsán v Mezinárodním cyklistickém kalendáři UCI v kategorii C2.

Nejdelší trasa se bude odehrávat na česko-polských hřebenech a její podoby kratších variant povedou z velké části právě na polskou stranu. A že polská strana Krkonošského národního parku a její příroda má rozhodně co nabídnout.

Ti nejodvážnější se mohou zúčastnit trasy A, měřící 115 kilometrů s převýšením 3.500 metrů, která je určená pro opravdové bikery. Kratší trasa na 48 kilometrů jezdce také šetřit nebude a nastoupají tu rovných 1.000 výškových metrů. Zatímco oblíbená trasa C měřící 22 kilometrů bude odměnou pro všechny ostatní cyklonadšence.

Dětské závody do 10 let pak povedou v biatlonovém areálu Na Kolečku a o bikerské zážitky se postará pečlivě připravená trať tak, aby ji zvládl opravdu každý. Za své výkony dostanou krásné ceny od partnera dětských závodů hračkářství Pompo.

Pojďte s námi objevit kouzlo polských Krkonoš a jeho okolí. Všechny informace o závodě včetně registrací naleznete na stránce závodu
 
Foto: Jan Brychta


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2: aerodynamický závodní stroj
15.02.2024 | Kategorie: silniční
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2 je jeden z nejlepších a nejrychlejších silničních kol na trhu. Tento model kombinuje špičkovou technologii, vynikající kvalitu a atraktivní design, který zaujme na první pohled.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (12. 2. -18. 2. 2024)
12.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Nový týden přináší opět novou várku slev! Prozkoumejte s námi čerstvé výhody a jedinečné příležitosti. Bez ohledu na Vaše přání vám naše výběry pomohou najít skvělé produkty a ušetřit peníze.
» více novinek a videí