MTB kritérium Okolo hradeb Galaxy CykloŠvec v Písku vyhrál Martin Stošek

MTB kritérium Okolo hradeb Galaxy CykloŠvec v Písku vyhrál Martin Stošek

Datum vydání: 18. 7. 2018

V neděli 15. če​rvence se v historickém centru Písku jel 4. ročník populárních cyklistických závodů horských kol pro širokou veřejnost MTB kritérium Okolo hradeb Galaxy CykloŠvec - 3. závod Galaxy Stevens série 2018.  

Atraktivní prostředí historické části města přilákalo do startovní brány řadu dětí i dospělých. Závody odrážedel a nejmenších dětí proběhly dopoledne na okruhu na Velkém náměstí. Děti od 7 let jely už velký okruh dlouhý 1500 m okolo starého mostu po nábřeží Otavy kolem Městské elektrárny, stoupání k Putimské bráně a dalšími píseckými ulicemi. Po obědě na tomto delším okruhu závodili i dospělí. V elitní kategorii mužů zvítězil student Jihočeské univerzity Martin Stošek z týmu Symbio+CE Energy. Jako druhý projel cílovou čarou Lukáš Smola z domácího týmu Galaxy CykloŠvec Stevens a třetí Matěj Bedrník z Česká spořitelna junior Specialized. 
 
Silničář Martin Boubal (CK Příbram Fany Gastro) dojel čtvrtý a vyhrál kategorii mužů nad 30 let. Mezi ženami a juniorkami zvítězila Karolína Debrníková (Dukla Praha) před Danielou Radovou (Stevens Cykloklub Benešov) a Pavlínou Mackovou (Cykloklub Chýnov). V závodě juniorů vyhrál Josef Slanař (Galaxy CykloŠvec Stevens).
 
Kompletní výsledky na galaxy-serie.czPoužíváním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 
   


Aktuální novinky a videa

Opravdové celopéro
18. 10. 2018 | Kategorie: ostatní
Pobavte se nad videem přestavby obyčejného kola na opravdové celopéro.
Čeští junioři na YOG celkově sedmí
17. 10. 2018 | Kategorie: silniční
Sedmé místo vybojovali čeští cyklisté na Olympijských hrách mládeže v Buenos Aires.
Kelemen pátý v Short Tracku na YOG!
16. 10. 2018 | Kategorie: MTB
Cenné páté místo v Short Tracku a 40 bodů do celkového pořadí národů vybojoval dnes Petr Kelemen na Olympijských hrách mládeže v Buenos Aires.
Mistr světa: Cyklistika se těší úžasnému zdraví
16. 10. 2018 | Kategorie: silniční
Osmatřicetiletý Alejandro Valverde se po patnácti sezonách dočkal mistrovského titulu, novináři mu ale stále předhazují dopingovou aféru.
Cyklisté na pranýři
16. 10. 2018 | Kategorie: MTB, ostatní, silniční
Doping k cyklistice patří? Omyl. Dle statistik Antidopingového výboru ČR se cyklistika řadí k těm čistějším sportům u nás.
Češi po třech závodních dnech na YOG sedmí
15. 10. 2018 | Kategorie: MTB
Závod horských kol cross country Eliminator měli na programu cyklisté na Olympijských hrách mládeže v argentinském Buenos Aires.
Danny MacAskill a Endura MT500. To je zážitek
15. 10. 2018 | Kategorie: MTB
Pořádný #DownrightDirty s Dannym MacAskillem.
Smolný silniční závod pro český tým na YOG
14. 10. 2018 | Kategorie: silniční
Velkou dávku sportovní smůly si vybrala česká reprezentační dvojice v silničním závodě na Olympijských hrách mládeže v Buenos Aires.
Němci daňově zvýhodní hybridní auta, na cyklisty zapomněli
14. 10. 2018 | Kategorie: ostatní
Německá cyklistická veřejnost se bouří, vláda schválila daňové zvýhodnění firemních hybridních vozů, na dojíždějící do práce na kole však nemyslela.
To nejlepší z Il Lombardia 2018
14. 10. 2018 | Kategorie: silniční
Neštastný hrdina z Gira si spravil chuť na posledním monumentu sezony - Thibaut Pinot vyhrál Okolo Lombardie. 
Český tým na YOG v časovce dvojic čtvrtý!
13. 10. 2018 | Kategorie: silniční
Úvodní disciplínu cyklistických soutěží, časovku dvojic, na olympijských hrách mládeže v argentinském Buenos Aires zvládli velmi dobře naši juniorští reprezentanti, Petr Kelemen a Sam Jirouš, když obsadili čtvrté místo.
Valverde se vybarvuje
12. 10. 2018 | Kategorie: silniční
Novopečený m​istr světa Alejandro Valverde (Movistar) odstartuje Il Lombardia na novém kole, které je vybarvené do trikolory mistra světa.
» více novinek a videí

 
Reklama