MTB Trilogy si každý užil

MTB Trilogy si každý užil

Datum vydání: 10.07.2023

Šestý závod seriálu Prima CUP, MTB Trilogy, se jel od středy do soboty v Teplicích nad Metují. 

Tří etapový závod jako jediný svého druhu v České republice provedl závodníky jedinečnou krajinou Broumovska na pomezí Čech a Polska. MTB Trilogy si užili jak milovníci horských kol, tak endura.

První etapa zavedla závodníky do Javořích hor a polských Gór Suchych na úpatí zdejších vyhaslých sopek. Ve druhé etapě si jezdci užili to nejlepší ze Sudet. V závěrečné třetí etapě se závodníkům naskytl pohled na Krkonoše včetně nejvyšší hory Sněžky.

Na nejprestižnější trase, která byla rovněž zapsána v nejvyšší domácí soutěži Škoda Auto Český pohár v maratonu, překonali jezdci celkem 227 kilometrů a nastoupali přes 7.700  výškových metrů. Vítězem závodu se v početné světové konkurenci 10 zemí stali Michael Holland (Rakousko, Naturfreunde Wilhelmsburg) a Karla Löffelmann (ČR, Česká Spořitelna - Accolade).

Již první víkend v srpnu se uskuteční další díl seriálu Prima CUP, Segafredo Sahara Race, kde je připraven program jak pro vyznavače horských kol, tak pro rodiny s dětmi. Nejvýraznější dominantou tohoto závodu je starý pískový lom a jezdci zde zdolají 110 metrovou lávku přes vodní hladinu. V pátek jsou navíc připraveny ojedinělé cyklistické a  běžecké noční závody.

Foto: Jan Brychta


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Čeští bikeři otevřeli Cyprus Sunshine Cup úspěšně!
23.02.2024 | Kategorie: MTB
Cyprus Sunshine Cup 2024 rozproudil vášeň a napětí mezi nadšenými fanoušky horských kol! První ze série tří závodů odstartoval ve středu 21. února na malebném ostrově Kypr. 
Nový Canyon Spectral s menším zdvihem ale větší porcí zábavy
22.02.2024 | Kategorie: MTB
Canyon Spectral je jedním z nejoblíbenějších trailbiků na trhu, který nabízí skvělou kombinaci výkonu, komfortu a cenové dostupnosti. Pro rok 2024 se Canyon rozhodl vylepšit tento model vylepšují hned několika změnami.
Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
» více novinek a videí