Španělská značka MMR představila své první elektrokolo Kaizen

Španělská značka MMR představila své první elektrokolo Kaizen

Datum vydání: 17.01.2024

Španělská značka MMR představila své první lehké elektrokolo poháněné motorem Bosch SX o výkonu 55 Nm. Kaizen je celokarbonové kolo na 29" kolech se 140mm zdvihu předního a zadního kola. Nejvyšší model 00 váží údajně 16,7 kg ve velikosti M, čímž se vyrovná modelům střední třídy karbonových elektrokol, částečně srovnatelnému lehkému eMTB od španělské značky Orbea.
 
Kaizen eBike od společnosti MMR je vybaveno trojúhelníkovým uchycením předního tlumiče, které vytváří elegantní vizuální dojem a připomíná vzpěru. Toto provedení dodává elektrokolu estetiku podobnou modelu Kenta XC. Na rozdíl od Kenty, která využívá jednoduchý čep poháněný táhlem s pružnými sedlovými vzpěrami, Kaizen eBike využívá plnohodnotný model X-Bolt s čepem Horst pro ještě efektivnější a plynulejší pružení.


 
Nově také disponuje baterií s kapacitou 400Wh která může být navýšena na 650Wh pomocí externí baterie. Nevýhodou přídavné baterie může být o 1.6kg vyšší hmotnost, ale za ten přidaný dojezd to stojí. Umístění externí baterie je možné místo jednoho košíku na pití, přitom stále zbyde dostatek místa na druhou lahev.


 
 


Modely:

Všechny modely MMR Kaizen disponují 12rychlostním pohonem, 4pístkovými brzdami, teleskopickou sedlovkou a odpružením Fox. Ačkoli jsou na produktových obrázcích zobrazeny pláště Hutchinson, všechny modely Kaizen se ve skutečnosti dodávají s plášti Vittoria Agarro 2,4".
 

MMR Kaizen 30

I když se jedná o nejnižší model, můžeme s klidem říct, že je stále velmi solidně vybaven. Ovšem, jak už to bývá, kvalita a komfort mají svou cenu, která se odráží i na cenovce tohoto modelu.

Na výběr jsou dvě barevné varianty (Pearl Moss a Liquid Red).
 
 • Vidlice: FOX Performance 34
 • Tlumič: FOX Float Performance Elite
 • Přehazovačka: Shimano XT/Deore
 • Brzdy: Shimano XT
 
Cena: 5990€
 
 

MMR Kaizen 10

Tato sestava disponuje srovnatelnými komponenty jako předešlý nižší model, avšak výrobce se rozhodl pro modernější bezdrátový systém řazení od značky Sram.

Na výběr jsou dvě barevné varianty (Pearl Moss a Liquid Red).
 
 • Vidlice: FOX Performance 34
 • Tlumič: FOX Float Performance Elite
 • Přehazovačka: Sram XO
 • Brzdy: Shimano XT
 
Cena: není uvedena
 
 

MMR Kaizen 00

Jde o špičkový model, kde výrobce nešetřil na žádném detailu. Nejvyšší řady komponent od Sram a Fox jsou samozřejmostí.  V této variantě najdeme přehazovačku Sram XX, i když původně není primárně navržena pro elektrokola.
 
Dostupné pouze v jedné barvě
 
 • Vidlice: FOX Factory 34
 • Tlumič: FOX Float Factory
 • Přehazovačka: Sram XX
 • Brzdy: Sram Level Ultimate
 

Cena: není uvedena
 Kola by měla být dostupná v průběhu dubna 2024.

Více informací na webu výrobce. Foto: MMR
Autor: Tým CykloRepublic


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Čeští bikeři otevřeli Cyprus Sunshine Cup úspěšně!
23.02.2024 | Kategorie: MTB
Cyprus Sunshine Cup 2024 rozproudil vášeň a napětí mezi nadšenými fanoušky horských kol! První ze série tří závodů odstartoval ve středu 21. února na malebném ostrově Kypr. 
Nový Canyon Spectral s menším zdvihem ale větší porcí zábavy
22.02.2024 | Kategorie: MTB
Canyon Spectral je jedním z nejoblíbenějších trailbiků na trhu, který nabízí skvělou kombinaci výkonu, komfortu a cenové dostupnosti. Pro rok 2024 se Canyon rozhodl vylepšit tento model vylepšují hned několika změnami.
Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
» více novinek a videí