Legendární 24. ročník World Games of Mountainbiking už brzy!

Legendární 24. ročník World Games of Mountainbiking už brzy!

Datum vydání: 21.06.2023

Buďte součástí fenomenálního víkendového festivalu horských kol World Games of Mountainbiking, který se letos uskuteční od 8. do 10. září 2023 v proslulém rakouském sportovním středisku Saalbach Hinterglemm.

 

Na své si přijdou nejen profesionální závodníci, úspěšní maratónci, ale i hobby jezdci nebo rodiny s dětmi, kteří si každoročně přijíždějí vychutnat unikátní atmosféru, kterou jen tak někde nezažijí. Zájem je obrovský, což dokládají statistiky startujících, jež hovoří o tisících účastnících bojujících o tituly šampionů. Nemluvě o vyprodaných hotelových kapacitách, toto město, věřte, praská ve švech.

 

Minulým rokem osvědčená novinka i letos potvrzena. 

Do maratónského závodu na 33 km se mohou přihlásit odvážlivci na e-bikách. 

 

Uskuteční se mimo jiné tradiční maratónské disciplíny o délkách 21, 42, 58 a 80 km vedoucí rozmanitým terénem a singletraily, okouzlující alpskou přírodou. Ti nejmenší zabojují o titul juniorského šampiona na závodě Junior Trophy, jehož dominantou jsou uličky a zákoutí centra města. 
 


 

Více informací najdete na saalbach.com/worldgames.


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

Reklama 

Reklama 


Aktuální novinky a videa

Úvodní závod seriálu Prima CUP přilákal téměř tisíc závodníků
15.04.2024 | Kategorie: MTB
Závodem Decathlon Hradec Králové odstartoval v sobotu 13. dubna desetidílný seriál horských kol Prima CUP.
Gaze a Richards triumfují v úvodním závodě Světového poháru horských kol v Mairiporu
14.04.2024 | Kategorie: MTB

Světový pohár horských kol odstartoval v brazílském městě Mairipora napínavým závodem short tracku pro elitní kategorie. Evie Richards z týmu Trek Factory a mistr světa Samuel Gaze z Alpecin Deceuninck triumfovali na náročné trati, předznamenávajíc tak další události v seriálu. 

 
Allegro TEST: Giant Reign 1
13.04.2024 | Kategorie: MTB, Testy
Giant letos představil mnoho novinek. My jsme si posvítili na Giant Reign z roku 2023. Reigna jsme vzali do jeho přirozeného prostředí, a to do závodního nasazení na pořádný kopec.
Nový Rocky Mountain Altitude 2024: Enduro zážitek na jiné úrovni
11.04.2024 | Kategorie: MTB
Rocky Mountain představil svůj nejnovější model horského kola - Altitude 2024. Tento model přináší několik inovací a vylepšení, které posouvají hranice toho, co je možné na horském kole dosáhnout.
Cannondale Synapse Neo 2024: Nová éra silniční cyklistiky
11.04.2024 | Kategorie: silniční
Cannondale představil svůj nejnovější model - Cannondale Synapse Neo. Toto silniční kolo je postavené na osvědčené geometrii a technologiích silničního stroje Cannondale Synapse.
» více novinek a videí