Kulhavý vyráží do nové sezóny s českou značkou kol Superior

Kulhavý vyráží do nové sezóny s českou značkou kol Superior

Datum vydání: 18.01.2024

Olympijský vítěz, Mistr světa v cross country i maratonu Jaroslav Kulhavý, se vrací k závodům s novým partnerem, českou značkou kol Superior. Tato spolupráce přináší do světa cyklistiky nové spojení mezi zkušeností nejúspěšnějšího českého cyklisty na horských kolech a českou nejinovativnější cyklistickou značkou.
 

Jaroslav Kulhavý, bude startovat na různých závodech horských kol v česku i zahraničí. Uvažuje také o posunu vpřed do nových disciplín, včetně gravelových závodů, s cílem účasti na Mistrovství Světa v Gravelu. Kromě závodění přináší své bohaté zkušenosti také do vývoje nových modelů kol, což posílí postavení české značky na světové scéně. „Vracím se po roce v Xterra triatlonu k tomu, co mi nejvíc leží v srdci – k závodům na horských kolech. Udělat to s českou značkou, je pro mě velký benefit. Líbí se mi, že nejde jen o mé závodění, ale budu moci Superioru předat své zkušenosti a pomoct dotáhnout nové platformy, na které Superior v současné době pracuje. V nové sezóně jsem otevřený novým výzvám a zrovna u gravelu mi to dává smysl, vyzkoušet si několik závodů ve světové konkurenci,“ uvedl Kulhavý.

 

Petr Lavička, produktový manažer značky Superior, sdělil: „Jsme moc rádi, že nejúspěšnější cyklista na horských kolech v české historii bude jezdit na našich kolech a podělí se s námi o své zkušenosti, což nám pomůže v dalším vývoji našich platforem. Jarda dokáže otestovat kolo v těch nejtěžších podmínkách jako málokdo na světě a díky tomu dokáže předat opravdu dobré poznatky, které v rámci vývoje využijeme.“ Jaroslav Kulhavý dodává: „Těším se na tuto spolupráci a z mého dosavadního dojmu, kdy jsem nejnovější generaci celoodpruženého kola mohl vyzkoušet mezi prvními, se jedná opravdu o kolo na světové úrovni.“

 

Součástí této „Beskydské“ spolupráce je také podpora mladých talentů prostřednictvím týmu – Ostra Multicraft Čeladná, o jehož chod se stará právě Jaroslav Kulhavý, který v něm sám působí. Superior tím chce podpořit mladé nadějné cyklisty, a doufejme i budoucí olympijské naděje ze stejného regionu, kde samotná kola vznikají. 
 
Zdroj a foto: TZ Superior


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Čeští bikeři otevřeli Cyprus Sunshine Cup úspěšně!
23.02.2024 | Kategorie: MTB
Cyprus Sunshine Cup 2024 rozproudil vášeň a napětí mezi nadšenými fanoušky horských kol! První ze série tří závodů odstartoval ve středu 21. února na malebném ostrově Kypr. 
Nový Canyon Spectral s menším zdvihem ale větší porcí zábavy
22.02.2024 | Kategorie: MTB
Canyon Spectral je jedním z nejoblíbenějších trailbiků na trhu, který nabízí skvělou kombinaci výkonu, komfortu a cenové dostupnosti. Pro rok 2024 se Canyon rozhodl vylepšit tento model vylepšují hned několika změnami.
Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
» více novinek a videí