Datum vydání: 21.04.2015
“Jestli je to už 100% forma, to netuším, to si musíme počkat do Nového Města, kam přípravu směřuju,” uvedl po závodě Kulhavý, jehož trénink pokračuje podle plánu.
“Zatím ale vůbec netuším, jak na tom jsem ve srovnání se špičkou, každý závodí někde jinde. Do začátku závodu v Novém Městě bych měl absolvovat ještě cca 3 závody, abych se dostal do optimální formy,” prozradil Jarda, kterého příští týden čeká první větší oťuknutí konkurence v rakouském Haimingu na závodě kategorie Hors Class.
"S Němcem Manuelem Fumicem jsem bojoval o druhé místo, před cílem mě ale ve sjezdu předjel a trochu ujel a já skončil třetí,” líčil Ondřej, který byl po závodě s výkonem spokojený.
"Cítil jsem se dobře, šlo to bez problémů, i v posledním kole jsem měl hodně sil. V takové konkurenci vím, jak na tom jsem, což je pro mě důležité, vědět srovnání. Doufám, že se ještě rozzávodím, příští týden mě čeká HC v Haimingu, tam už bude hodně lidí. Je to takový malý svěťáček....," dodal Cink.
"Nohy jsem měl super, první tři kola jsem jezdil v čelní skupině, ale potom jsem měl defekt. Dotáhnul jsem se zpátky do desítky a přišel znovu defekt, což znamenalo konec nadějí na dobrý výsledek ….,” komentoval Vastl.
Čeští dráhoví reprezentanti předvádějí na mistrovství světa v Santiago de Chile velmi solidní formu.
Vyplatí se jim věřit, nebo jde jen o předražený trend?
Přihlášený uživatel:Nejste přihlášen(a).