Kolo stojan

Kolo stojan

Datum vydání: 3. 3. 2020

Stojan na kolo nebo držák na kolo je design, který umožňuje přepravujte kola na svém autě.


Ne každé auto pojme kolo - a je také nebezpečné nosit kola v kabině automobilu, v případě nehody můžete být zraněni nebo může dojít ke znečištění interiéru a čalounění aut. Stojan na kola je velmi užitečný. Mnoho internetových obchodů včetně autodoc.cz nabízí stojany na kola různých kapacit a různých typů úchytů. Podle Auto lze instalovat na střechu kufru auta nebo závěs.
 

1. Nosič kola je namontován na střeše. Tyto stojany to umožňují přepravte 1-4 kola na střechu. Nastavení tohoto typu média na Kola jsou vhodná, pokud máte pro vůz střešní nosič.


Výhody: volný prostor v kufru auta, schopnost současně přepravovat více kol.

Nevýhody: zvýšení hodnoty odporu, což vyžaduje zpracování a vykládání ze střechy.


Toto příslušenství vám umožňuje přepravovat bezpečně pevná kola, bez ohrožení viditelnosti řidiče.


2. Stojan na kola je namontován na kufru automobilu. Tento druh stojanu vhodné pro nakládací kola, vhodné pro mnoho typů karoserií, ale jeho nevýhodou je zhoršení zadních světel a účinek jako překážka při nakládání nákladu do zavazadlového prostoru. obvykle tento typ nosiče kol je levnější, již nevyžaduje vybavení a snadná instalace.


3. Stojany na kola namontované na tažném zařízení. Tyto produkty Vhodné pouze pro vozidla s nainstalovaným tažným zařízením. některé modely umožňují otevřít dveře i přes instalaci tohoto produktu kufr auta. Z bezpečnostních důvodů mají ve své základně pomocníka světlo.


Při přepravě kol na střeše automobilu nezapomeňte, že jste vyšší výška vozidla, zejména na parkovištích nebo v tunelech, když křížení pod mosty nebo v myčce.


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Cykloskokanem 2023 je Ostrava. Jen letos investovala do cyklo 160 milionů Kč
6. 12. 2023 | Kategorie: ostatní
Historicky druhým městem, které získalo titul Cykloskokan Do práce na kole, se letos stala Ostrava. Titul oceňuje město, které v posledním roce až 2 letech udělalo významný pokrok v oblasti cyklodopravy.
Duše vs. bezdušáky
1. 12. 2023 | Kategorie: MTB
Trail Hunter poradí, kdy vyhodit duše z kol, a kdy ne.
STEVENS E-Inception AM 8.7.1. GTF - dobrodružství s pohonem Bosch
28. 11. 2023 | Kategorie: MTB
Do kopce i z kopce s maximálním výkonem: to je možné s kolem STEVENS E-Inception AM 8.7.1 GTF s pohonem Bosch a chytrou integrací „The smart systému“.
Medailisté ŠKODA Pražského MTB poháru převzali unikátní poháry,
24. 11. 2023 | Kategorie: MTB
Do posledního místa zaplněný sál Music klubu Lidového domu Kbely aplaudoval medailistům ŠKODA Pražského MTB poháru sezóny 2023.
ATT Investments nabírá směr Španělsko
24. 11. 2023 | Kategorie: silniční
Na úvodní listopadový kemp ve Špindlerově Mlýně navázalo v tomto týdnu druhé týmové soustředění, tentokrát v Penzionu Amenity v Horních Věstonicích.
Black Friday Marzocchi slevy až 35%
21. 11. 2023 | Kategorie: ostatní
BLACK FRIDAY výprodej právě začal a je čas využít nejlepší nabídky na modernizaci odpružení v tomto roce.
Expres CZ - Tufo Team Kolín na Stevens na Toi Toi Cupu v Rýmařově
17. 11. 2023 | Kategorie: cyklokros
Na svatého Martina pokračoval cyklokrosový pohár TOI TOI CUP závodem v Rýmařově.
ATT Investments vstupuje do nové sezóny v sedmnácti lidech s osmi nováčky
10. 11. 2023 | Kategorie: silniční
Na tradiční úvodní listopadový kemp ve Špindlerově Mlýně dorazilo všech sedmnáct cyklistů, s nimiž ATT Investments podepsal smlouvu na další sezónu. Mezi nimi osm nových tváří. Třetí příčka mezi evropskými kontinentálními týmy uplynulé sezóny je předpokladem ještě kvalitnějšího závodního programu.
Cyklokrosařka Zemanová má bronz z mistrovství Evropy!
6. 11. 2023 | Kategorie: cyklokros
Cyklokrosařka Kristýna Zemanová má další velkou medaili! Po zisku bronzu na únorovém mistrovství světa v Hoogerheide získala v kategorii do 23 let další bronz na evropském šampionátu v Pont Chateau.
Stevens Tabor
2. 11. 2023 | Kategorie: cyklokros
Gravel bike Stevens Tabor nemá daleko od cyklokrosového speciálu. Samotné jméno odkazuje na Mistrovství světa v cyklokrosu v Táboře, které se zde pojede opět od 2. do 4. února 2024.
Na ME v cyklokrosu jede 22 českých reprezentantů
26. 10. 2023 | Kategorie: cyklokros
Početná výprava čítající 22 jmen bude reprezentovat Česko na mistrovství Evropy v cyklokrosu, které proběhne od 3. do 5. 11. ve francouzském Pont Chateau. Největší medailovou nadějí je Kristýna Zemanová, kterou čeká závod žen do 23 let.
Nové Bianchi Specialissima
23. 10. 2023 | Kategorie: silniční
Bianchi zveřejnilo aktualizaci modelu Specialissima. Je to více všestranný stoupací stroj než kdy předtím, ale nenechte se zmást slovem "všestranný".
» více novinek a videí
 
Reklama 
►