Kalas sportswear partnerem ČSC

Kalas sportswear partnerem ČSC

Datum vydání: 16. 12. 2017

Firma Kalas Sportswear, která je hrdým partnerem české (dříve československé) reprezentace už od roku 1990, vstoupí po boku českých reprezentantů do další sezóny. 

Spolupráce Českého svazu cyklistiky a tradiční táborské společnosti, za jejíž vznikem stojí dlouholetý závodník, trenér a cyklistická legenda Čestmír Kalaš, byla prodloužena až do následujících Olympijských her v roce 2020 v Tokiu.

„Český svaz cyklistiky na konci léta vyvěsil žádost o nabídky a vyzval tak firmy vyrábějící cyklistické oblečení, které by chtěly podporovat reprezentace všech disciplín, aby své nabídky předložily. Firma Kalas podala nabídku nejlepší, tudíž jsme začali jednat o prodloužení spolupráce,“ říká generální sekretář Českého svazu cyklistiky Stanislav Kozubek.

Říká se, že tradice se mají dodržovat. O to více, když tato tradice funguje k oboustranné spokojenosti. Čeští reprezentanti jsou už po několik let vybaveni těmi nejlepšími materiály, které firma Kalas vyvíjí a na oplátku logo Kalas hojně prezentují na stupních vítězů největších světových akcí.
 


Kalas tak byl partnerem výprav, které dovezli medaile z olympijských her, mistrovství světa na silnici, horských kolech, dráze, BMX, kolové a dalších disciplín. Výčet společných významných úspěchů by dal na několik stran. 

„Firma Kalas jednala s dalšími federace a velikány, jako je Holandsko či Norsko. Nás si vybrali i díky tomu, že máme úspěšné závodníky, nebylo to pouze z nostalgie, ale zasloužili si to i svými úspěchy. Následující tři roky bude zabezpečovat nejen nás, ale i britskou federaci. Ve spolupráci s nejlepšími závodníky vyvíjí nejnovější technologie, takže mají komfort těch nejlepších materiálů na trhu,“ doplňuje Kozubek. 

„V celosvětovém měřítku je unikátní sponzorovat jakýkoliv tým přes dvacet let a my se pomalu blížíme k třicetiletému výročí. Doufám, že mi čeští závodníci budou dělat stejně velkou radost jako v minulých letech a naše firma bude nadále stát na nejvyšších stupních největších závodů na světe,‘‘ dodává zakladatel firmy pan Čestmír Kalaš.

Kromě ošacení reprezentantů všech disciplín a kategorií bude společnost KALAS Sportswear také hlavním partnerem Českého poháru na silnici v roce 2018, který tak ponese název Kalas cup.  

 
Foto: Michal Sváček, Zdroj: TZ ČSC


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 
   


Aktuální novinky a videa

XCO Maraton v Garden Parku ukončí TOMKET Pražský MTB pohár 2018!
23. 10. 2018 | Kategorie: MTB
Netradiční formu závodu zvolili pořadatelé pro závěrečný závod TOMKET Pražského MTB poháru 2018, který se uskuteční v neděli 28. října 2018 v unikátním prostředí jenečského Garden Parku.
Vše, co chcete o Superioru vědět
22. 10. 2018 | Kategorie: MTB
Petr Lavička, produktový leader Superior Bikes, odpovídá na zajímavé otázky ohledně značky Superior.
Velký výprodej kol Stevens 2017-2018
21. 10. 2018 | Kategorie: MTB
Před několika dny CykloŠvec zahájil velkou čistku skladu, kdy stávající modely kol musí uvolnit místo nové kolekci.
Mají Olympijské hry mládeže smysl?
20. 10. 2018 | Kategorie: ostatní
Právě ukončené​ třetí letní Olympijské hry mládeže (YOG - Youth Olympic Games) v Buenos Aires svou rozsáhlostí v ničem nezaostaly za klasickou "dospělou" olympiádou.
Profíci De Gendt a Wellens dokončili epickou jízdu dlouhou tisíc kilometrů
20. 10. 2018 | Kategorie: silniční
Dobrodružn​á belgická dvojice Thomas De Gendt a Tim Wellens dokončili epickou jízdu z italské Lombardie do belgických Flander o délce 1.000 kilometrů.
Alarm na kolo: Jak se dá zlepšit zajištění kola proti zlodějům
19. 10. 2018 | Kategorie: ostatní
Trail Hunter radí, jak se dá zlepšit zajištění kola proti zlodějům.
Opravdové celopéro
18. 10. 2018 | Kategorie: ostatní
Pobavte se nad videem přestavby obyčejného kola na opravdové celopéro.
Čeští junioři na YOG celkově sedmí
17. 10. 2018 | Kategorie: silniční
Sedmé místo vybojovali čeští cyklisté na Olympijských hrách mládeže v Buenos Aires.
Kelemen pátý v Short Tracku na YOG!
16. 10. 2018 | Kategorie: MTB
Cenné páté místo v Short Tracku a 40 bodů do celkového pořadí národů vybojoval dnes Petr Kelemen na Olympijských hrách mládeže v Buenos Aires.
Mistr světa: Cyklistika se těší úžasnému zdraví
16. 10. 2018 | Kategorie: silniční
Osmatřicetiletý Alejandro Valverde se po patnácti sezonách dočkal mistrovského titulu, novináři mu ale stále předhazují dopingovou aféru.
Cyklisté na pranýři
16. 10. 2018 | Kategorie: MTB, ostatní, silniční
Doping k cyklistice patří? Omyl. Dle statistik Antidopingového výboru ČR se cyklistika řadí k těm čistějším sportům u nás.
Češi po třech závodních dnech na YOG sedmí
15. 10. 2018 | Kategorie: MTB
Závod horských kol cross country Eliminator měli na programu cyklisté na Olympijských hrách mládeže v argentinském Buenos Aires.
» více novinek a videí

 
Reklama