Kalas sportswear partnerem ČSC

Kalas sportswear partnerem ČSC

Datum vydání: 16. 12. 2017

Firma Kalas Sportswear, která je hrdým partnerem české (dříve československé) reprezentace už od roku 1990, vstoupí po boku českých reprezentantů do další sezóny. 

Spolupráce Českého svazu cyklistiky a tradiční táborské společnosti, za jejíž vznikem stojí dlouholetý závodník, trenér a cyklistická legenda Čestmír Kalaš, byla prodloužena až do následujících Olympijských her v roce 2020 v Tokiu.

„Český svaz cyklistiky na konci léta vyvěsil žádost o nabídky a vyzval tak firmy vyrábějící cyklistické oblečení, které by chtěly podporovat reprezentace všech disciplín, aby své nabídky předložily. Firma Kalas podala nabídku nejlepší, tudíž jsme začali jednat o prodloužení spolupráce,“ říká generální sekretář Českého svazu cyklistiky Stanislav Kozubek.

Říká se, že tradice se mají dodržovat. O to více, když tato tradice funguje k oboustranné spokojenosti. Čeští reprezentanti jsou už po několik let vybaveni těmi nejlepšími materiály, které firma Kalas vyvíjí a na oplátku logo Kalas hojně prezentují na stupních vítězů největších světových akcí.
 


Kalas tak byl partnerem výprav, které dovezli medaile z olympijských her, mistrovství světa na silnici, horských kolech, dráze, BMX, kolové a dalších disciplín. Výčet společných významných úspěchů by dal na několik stran. 

„Firma Kalas jednala s dalšími federace a velikány, jako je Holandsko či Norsko. Nás si vybrali i díky tomu, že máme úspěšné závodníky, nebylo to pouze z nostalgie, ale zasloužili si to i svými úspěchy. Následující tři roky bude zabezpečovat nejen nás, ale i britskou federaci. Ve spolupráci s nejlepšími závodníky vyvíjí nejnovější technologie, takže mají komfort těch nejlepších materiálů na trhu,“ doplňuje Kozubek. 

„V celosvětovém měřítku je unikátní sponzorovat jakýkoliv tým přes dvacet let a my se pomalu blížíme k třicetiletému výročí. Doufám, že mi čeští závodníci budou dělat stejně velkou radost jako v minulých letech a naše firma bude nadále stát na nejvyšších stupních největších závodů na světe,‘‘ dodává zakladatel firmy pan Čestmír Kalaš.

Kromě ošacení reprezentantů všech disciplín a kategorií bude společnost KALAS Sportswear také hlavním partnerem Českého poháru na silnici v roce 2018, který tak ponese název Kalas cup.  

 
Foto: Michal Sváček, Zdroj: TZ ČSC


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 


  


Aktuální novinky a videa

Kulhavý a Štěpánová vítězi úvodního závodu Českého poháru horských kol
23. 4. 2018 | Kategorie: MTB
První dějství Českého poháru horských kol v XCO pro Jaroslava Kulhavého a Karlu Štěpánovou.
Dva Češi v elitní dvacítce pořadí seriálu World Tour
23. 4. 2018 | Kategorie: silniční
Česká cyklistika má hned dva své zástupce mezi dvaceti bodově nejplodnějšími jezdci World Tour - Roman Kreuziger je třináctý a Zdeněk Štybar dvacátý.
Kreuziger osmý na klasice Lutych-Bastogne-Lutych
22. 4. 2018 | Kategorie: silniční
Kreuziger skončil na belgické klasice Lutych-Bastogne-Lutych po necelých 260 kilometrech na osmém místě. 
Neseďte u stolu a přijeďte do Stolovek!
22. 4. 2018 | Kategorie: MTB
Zvýhodněné startovné na Apache Stolové hory do 27. dubna.
Letošní etapák Masiv bude mít kompletně nové etapy
22. 4. 2018 | Kategorie: MTB
Čtyři lokality, čtyři dny, čtyři zcela rozdílné trasy.
Kaňkovský vítězem třetího Kalas Cupu
21. 4. 2018 | Kategorie: silniční
Třetí díl Kalas Cupu u ve Valticích ovládl Alois Kaňkovský. Závod Českého poháru na silnici byl navíc také součástí mezinárodního seriálu závodů Visegrádská 4 a na startu se tak vedle deseti českých týmů sešla i silná zahraniční konkurence.
Peter Sagan - Král cyklistiky
20. 4. 2018 | Kategorie: silniční
Podívejte se na výběr nejlepších momentů cyklistické kariéry trojnásobného šampiona Petra Sagana.
Jan Hirt třetí v poslední etapě Tour of the Alps
20. 4. 2018 | Kategorie: silniční
Český cyklista Jan Hirt zajel doposud nejlepší výsledek v dresu World Tour týmu Astana - třetí místo v poslední etapě Tour of the Alps.
Lutych-Bastogne-Lutych - silný Kreuziger míří vysoko
20. 4. 2018 | Kategorie: silniční
Roman Kreuziger má za sebou dvě výborná představení na Amstel Gold Race a Valonském šípu, v neděli by mohl přijít zlatý hřeb na Lutych-Bastogne-Lutych.
Raubíř Bouhanni v problémech, rozzlobený manažer ho stáhl ze závodů
20. 4. 2018 | Kategorie: silniční
Francouzský spurter a bývalý boxer Nacer Bouhanni podle týmového manažera v současnosti nemá výkonnost na to, aby závodil, natož aby byl kapitánem týmu.
Astana nadále dominuje na Tour of the Alps
19. 4. 2018 | Kategorie: silniční
Luis Leon Sánchez je ve čtvrtý den závodu už třetím borcem z Astany, který vyhrál etapu.
Belgická cyklistika hlásí další tragickou ztrátu
19. 4. 2018 | Kategorie: silniční
Pětadvacetiletý bývalý belgický profík Jeroen Goeleven zemřel ve spánku.
» více novinek a videí

 
Reklama