Kalas sportswear partnerem ČSC

Kalas sportswear partnerem ČSC

Datum vydání: 16. 12. 2017

Firma Kalas Sportswear, která je hrdým partnerem české (dříve československé) reprezentace už od roku 1990, vstoupí po boku českých reprezentantů do další sezóny. 

Spolupráce Českého svazu cyklistiky a tradiční táborské společnosti, za jejíž vznikem stojí dlouholetý závodník, trenér a cyklistická legenda Čestmír Kalaš, byla prodloužena až do následujících Olympijských her v roce 2020 v Tokiu.

„Český svaz cyklistiky na konci léta vyvěsil žádost o nabídky a vyzval tak firmy vyrábějící cyklistické oblečení, které by chtěly podporovat reprezentace všech disciplín, aby své nabídky předložily. Firma Kalas podala nabídku nejlepší, tudíž jsme začali jednat o prodloužení spolupráce,“ říká generální sekretář Českého svazu cyklistiky Stanislav Kozubek.

Říká se, že tradice se mají dodržovat. O to více, když tato tradice funguje k oboustranné spokojenosti. Čeští reprezentanti jsou už po několik let vybaveni těmi nejlepšími materiály, které firma Kalas vyvíjí a na oplátku logo Kalas hojně prezentují na stupních vítězů největších světových akcí.
 


Kalas tak byl partnerem výprav, které dovezli medaile z olympijských her, mistrovství světa na silnici, horských kolech, dráze, BMX, kolové a dalších disciplín. Výčet společných významných úspěchů by dal na několik stran. 

„Firma Kalas jednala s dalšími federace a velikány, jako je Holandsko či Norsko. Nás si vybrali i díky tomu, že máme úspěšné závodníky, nebylo to pouze z nostalgie, ale zasloužili si to i svými úspěchy. Následující tři roky bude zabezpečovat nejen nás, ale i britskou federaci. Ve spolupráci s nejlepšími závodníky vyvíjí nejnovější technologie, takže mají komfort těch nejlepších materiálů na trhu,“ doplňuje Kozubek. 

„V celosvětovém měřítku je unikátní sponzorovat jakýkoliv tým přes dvacet let a my se pomalu blížíme k třicetiletému výročí. Doufám, že mi čeští závodníci budou dělat stejně velkou radost jako v minulých letech a naše firma bude nadále stát na nejvyšších stupních největších závodů na světe,‘‘ dodává zakladatel firmy pan Čestmír Kalaš.

Kromě ošacení reprezentantů všech disciplín a kategorií bude společnost KALAS Sportswear také hlavním partnerem Českého poháru na silnici v roce 2018, který tak ponese název Kalas cup.  

 
Foto: Michal Sváček, Zdroj: TZ ČSC


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 

   
   


Aktuální novinky a videa

Tour de France - 15. etapa: vítězství vzešlo opět z úniku
22. 7. 2018 | Kategorie: silniční
Vítězem patnácté etapy, kdy se peloton musel vypořádat se stoupáním první kategorie zhruba 40 kilometrů před cílem, se stal druhý den v řadě jezdec z kazašské stáje Astana.
Kulhavý získal sedmý domácí titul
22. 7. 2018 | Kategorie: MTB
Jaroslav Kulhavý ovládl domácí bikový šampionát, titul mezi ženami získala Jitka Škarnitzlová.
Merida Reacto - Vincenzo Nibali
22. 7. 2018 | Kategorie: silniční
Prohlédněte si kolo Vincenza Nibaliho.
Tour de France: 14. etapa patřila uprchlíkům, Sagan opět řádil
21. 7. 2018 | Kategorie: silniční
Ve čtrnácté etapě se dočkali šance uprchlíci, které nechal odpočívající peloton vybudovat obří náskok.
Tour de France: Sagan vyhrál potřetí!
20. 7. 2018 | Kategorie: silniční
Peter Sagan (Bora-hansgrohe) vyhrál třetí etapu v letošním ročníku Tour de France, celkově jedenáctou v kariéře a navýšil své už tak výrazné vedení v bodovací soutěži.
Nibali se zlomeným obratlem končí na Tour
20. 7. 2018 | Kategorie: silniční
Čtvrtý muž průběžného pořadí a vítěz závodu z roku 2014 Vincenzo Nibali kvůli následkům pádu v posledních kilometrech včerejší etapy odstupuje ze závodu.
Žlutý Thomas vyhrál i královskou etapu Tour de France!
19. 7. 2018 | Kategorie: silniční
Lídr závodu Geraint Thomas (Sky) vyhrál druhou těžkou horskou etapu za sebou, jako první cyklista se radoval ve žlutém na vrcholu slavného Alpe d´Huez.
Sprinterské hvězdy končí na Tour!
18. 7. 2018 | Kategorie: silniční
Mark Cavendish a Marcel Kittel časový limit ve včerejší alpské etapě a na Tour končí!
Sagan oznámil rozchod z manželkou Katarínou
18. 7. 2018 | Kategorie: ostatní, silniční
Trojnásobný světový šampion Peter Sagan šokuje své fanoušky rozchodem s manželkou Katarínou.
Tour de France: Dramatická horská etapa pro tým Sky
18. 7. 2018 | Kategorie: silniční
Geraint Thomas z týmu Sky se oblékl do žlutého trikotu po dominantním představení britské stáje v Alpách.
Cyklistku málem zabil zvedací most přes řeku
18. 7. 2018 | Kategorie: ostatní
S největší pravděpodobností opilá Američanka ignorovala spuštěné závory, červené semafory, zvukové signály a dokonce i zvednutý most a spadla přímo do mezery mezi ramenem mostu a silnicí.
Fanoušci si Tour umí užít - fanoušek na kole přeskočil peloton
18. 7. 2018 | Kategorie: ostatní
Cyklista na BMX kole v úseku jednoho ze stoupání včerejší 10. etapy pomocí můstku u silnice přeskočil závodníky lopotící se do kopce.
» více novinek a videí

 
Reklama