KALAS Sportswear představuje nové logo

KALAS Sportswear představuje nové logo

Datum vydání: 14. 8. 2019

Společnost KALAS Sportswear dnes odhalila tvář své nové identity, která zahrnuje logo, slogan, typ písma a barvu.

Tento nový styl upevňuje pozici značky KALAS jakožto moderní funkční značky pro cyklistické oblečení, která klade důraz na kvalitu a inovace svých produktů.
 
Původní logo Kalas bylo registrováno v květnu 1996 a je chráněno obchodní známkou ve více než 20 zemích světa. Od té doby se toto logo objevilo na více než 4 milionech výrobcích. I když bylo toto logo díky své autenticitě velice oblíbené, v moderní digitální době se stalo nepraktické. Chyběl jasně rozpoznatelný symbol a původní logo bylo špatně čitelné online, když bylo použito jako avatar nebo ikona.
 
Výkonný ředitel společnosti KALAS Josef Filip uvedl:

„Toto je významný moment v historii naší značky, jelikož jsme doteď používali jedno a to samé logo. Po 23 letech jsme na něj všichni zvyklí a v naší firmě panuje pocit, jako bychom se loučili se starým dobrým kamarádem. Je to tedy opravdu veliká změna, ale máme z nového loga ohromnou radost a pevně věříme, že nás odliší od ostatních značek na trhu.“ 

Obchodní ředitel KALAS Jakub Věncek si přál, aby vznikla moderní a všestranná identita, která odráží ambice značky KALAS.

„Jedna věc, na kterou jsme se soustředili, byl vývoj osobitého symbolu, který by dobře fungoval jako ikona či avatar napříč sociálními sítěmi. Nový symbol „K“ je na první pohled velice odlišný a časem bude snadno rozpoznatelný jako značka Kalas. Nové logo je ovšem jen jedna část našeho příběhu. Při tvorbě nového loga jsme také vybrali nový typ písma pro texty, které ladí s novým logem a typ písma pro nadpisy, který je velice unikátní. Tradiční červená byla upravena na více zářivou červeno-oranžovou barvu.” 

Nový slogan „Ride on. Stand out.“ (Jeď dál. Buď originální.) komunikuje pozici značky KALAS jako technicky zaměřené značky cílené na profesionální a amatérské cyklisty, zároveň však také jako značku, která se specializuje na výrobu cyklistického oblečení s vlastním designem. Společnost KALAS dává týmům, klubům, firmám i jednotlivcům šanci dát své fantazii volný průběh a ztělesnit své nadšení do vlastního unikátního designu skrze profesionální a kvalitní výrobky vyzkoušené a testované světovými cyklistickými šampióny.
 

Zdroj: TZ Kalas Sportwear
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 
Aktuální novinky a videa

V kanadském MSA startuje MS MTB!
26. 8. 2019 | Kategorie: MTB
V kanadském horském středisku Mont Sainte Anne bude středečním závodem štafet zahájeno mistrovství světa horských kol v olympijském cross country, sjezdu a nové disciplíně: E-Bike.
Pátý závod ŠKODA CUPu vyhrál Dominik Neuman
25. 8. 2019 | Kategorie: silniční
Předposlední díl Českého poháru v silniční cyklistice ŠKODA CUP 2019 hostilo Ostravsko.
Giant TCR Advanced SL
25. 8. 2019 | Kategorie: silniční
Prohlédněte si ojedinělý stroj olympijského vítěze Grega Van Avermaeta - Giant TCR Advanced SL.
Hanáková a Novotná na ME v Pile stříbrné!
24. 8. 2019 | Kategorie: MTB
Dvě stříbrné medaile na evropském šampionátu mládeže v italské Pile vybojovaly v cross country české reprezentantky Eliška Hanáková a Aneta Novotná.
Zakonči stylově cyklistickou sezonu v Mikulově!
20. 8. 2019 | Kategorie: MTB
Cyklistická ​sezona končí 5. října v Mikulově, buď u toho s námi!
Mitas Gočárovy schody tradičně 28. září!
20. 8. 2019 | Kategorie: MTB, ostatní
Historické centrum města Hradec Králové bude již pátým rokem patřit cyklistické exhibici Mitas Gočárovy schody.
Dramatická soutěž týmů TOMKET Pražského MTB poháru!
19. 8. 2019 | Kategorie: MTB
Seriál závodů hor​ských kol v olympijském cross country TOMKET Pražský MTB pohár 2019 čekají 7. a 8. září dvojnásobně bodované závody v Libuši a na Zličíně.
Czech Tour vyhrál Impey, Kukrle třetí
19. 8. 2019 | Kategorie: silniční
Vítězem 11. ročníku závodu první kategorie UCI Czech Tour se stal největší favorit Jihoafričan Daryl Impey z týmu Mitcheton Scott.
Jan Zatloukal třetí v závodě Juniorské světové série v Grazu!
18. 8. 2019 | Kategorie: MTB
Jan Zatloukal (NUTREND Specialized Racing) obsadil třetí místo v závodě Juniorské světové série horských kol v rakouském Grazu.
Skvělý Elkov Author, má skalp Bory hansgrohe
15. 8. 2019 | Kategorie: silniční
Vynikajícím způsobem vstoupili jezdci nejlepší české stáje Author Elkov do jedenáctého ročníku etapového závodu první kategorie UCI Czech Tour.
KALAS Sportswear představuje nové logo
14. 8. 2019 | Kategorie: ostatní
Společnost KALAS Sportswear dnes odhalila tvář své nové identity, která zahrnuje logo, slogan, typ písma a barvu.
NOVA CUP v Harrachově již 14. září!
13. 8. 2019 | Kategorie: MTB
Do Harrachova nejvýhodněji pouze do konce srpna!
» více novinek a videí

 
Reklama 
►