Jihočeskou krajinou za šunkovou vidinou

Jihočeskou krajinou za šunkovou vidinou

Datum vydání: 28. 7. 2023

Tradiční cykloakce se uskutečnila 22. července tentokrát "k pomníku Jana Žižky" na bojišti u Sudoměře.


Tým MAS  Brána Písecka vše organizačně zajistil, na foto také předseda MAS Roman Čarek a starosta obce Tomáš Korejs. Důležitá jsou pohodová setkávání se spoustou fandů cykloturistiky, včetně členů Klubu velocipedistů Písek. S jeho předsedkyní paní Olinou Pincovou jsme si potvrdili konkrétní spolupráci na naší Švejkově neděli, děvčata pomohou také dopoledne 3. září na nádvoří Prácheňského muzea při prezenci. 
 


Nestor cyklistiky pan František Šesták pozval na vzpomínkovou jízdu na významného cyklistu Christiana Battagliu, která se pojede v sobotu 12. srpna v Záboří. S panem Františkem Śestákem se samozřejmě potkáme také v Písku na Švejkově neděli.
 

Cykloakce v Čížové se uskutečnila již po sedmnácté a oprávněně bývá podpořena Nadací Jihočeské cyklostezky.
 


Poměrně velký počet účastníků byl spokojen se zajímavou trasou, jejím značením a také již tradiční cílovou prémií, pořádným kusem šunky v cíli.

Kvalitní výběr tras pro účastníky Švejkovy neděle 3. září s možnostmi občerstvení cestou je tedy velkou výzvou pro její organizátory! 

 

Zveme vás do Písku na další turistickou akci Švejkova neděle pro pěší i cyklisty. Další informace na www.cyklosvec.cz/svejkova-nedele.

 

Zdroj: TZ a foto Cyklošvec

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Cykloskokanem 2023 je Ostrava. Jen letos investovala do cyklo 160 milionů Kč
6. 12. 2023 | Kategorie: ostatní
Historicky druhým městem, které získalo titul Cykloskokan Do práce na kole, se letos stala Ostrava. Titul oceňuje město, které v posledním roce až 2 letech udělalo významný pokrok v oblasti cyklodopravy.
Duše vs. bezdušáky
1. 12. 2023 | Kategorie: MTB
Trail Hunter poradí, kdy vyhodit duše z kol, a kdy ne.
STEVENS E-Inception AM 8.7.1. GTF - dobrodružství s pohonem Bosch
28. 11. 2023 | Kategorie: MTB
Do kopce i z kopce s maximálním výkonem: to je možné s kolem STEVENS E-Inception AM 8.7.1 GTF s pohonem Bosch a chytrou integrací „The smart systému“.
Medailisté ŠKODA Pražského MTB poháru převzali unikátní poháry,
24. 11. 2023 | Kategorie: MTB
Do posledního místa zaplněný sál Music klubu Lidového domu Kbely aplaudoval medailistům ŠKODA Pražského MTB poháru sezóny 2023.
ATT Investments nabírá směr Španělsko
24. 11. 2023 | Kategorie: silniční
Na úvodní listopadový kemp ve Špindlerově Mlýně navázalo v tomto týdnu druhé týmové soustředění, tentokrát v Penzionu Amenity v Horních Věstonicích.
Black Friday Marzocchi slevy až 35%
21. 11. 2023 | Kategorie: ostatní
BLACK FRIDAY výprodej právě začal a je čas využít nejlepší nabídky na modernizaci odpružení v tomto roce.
Expres CZ - Tufo Team Kolín na Stevens na Toi Toi Cupu v Rýmařově
17. 11. 2023 | Kategorie: cyklokros
Na svatého Martina pokračoval cyklokrosový pohár TOI TOI CUP závodem v Rýmařově.
ATT Investments vstupuje do nové sezóny v sedmnácti lidech s osmi nováčky
10. 11. 2023 | Kategorie: silniční
Na tradiční úvodní listopadový kemp ve Špindlerově Mlýně dorazilo všech sedmnáct cyklistů, s nimiž ATT Investments podepsal smlouvu na další sezónu. Mezi nimi osm nových tváří. Třetí příčka mezi evropskými kontinentálními týmy uplynulé sezóny je předpokladem ještě kvalitnějšího závodního programu.
Cyklokrosařka Zemanová má bronz z mistrovství Evropy!
6. 11. 2023 | Kategorie: cyklokros
Cyklokrosařka Kristýna Zemanová má další velkou medaili! Po zisku bronzu na únorovém mistrovství světa v Hoogerheide získala v kategorii do 23 let další bronz na evropském šampionátu v Pont Chateau.
Stevens Tabor
2. 11. 2023 | Kategorie: cyklokros
Gravel bike Stevens Tabor nemá daleko od cyklokrosového speciálu. Samotné jméno odkazuje na Mistrovství světa v cyklokrosu v Táboře, které se zde pojede opět od 2. do 4. února 2024.
Na ME v cyklokrosu jede 22 českých reprezentantů
26. 10. 2023 | Kategorie: cyklokros
Početná výprava čítající 22 jmen bude reprezentovat Česko na mistrovství Evropy v cyklokrosu, které proběhne od 3. do 5. 11. ve francouzském Pont Chateau. Největší medailovou nadějí je Kristýna Zemanová, kterou čeká závod žen do 23 let.
Nové Bianchi Specialissima
23. 10. 2023 | Kategorie: silniční
Bianchi zveřejnilo aktualizaci modelu Specialissima. Je to více všestranný stoupací stroj než kdy předtím, ale nenechte se zmást slovem "všestranný".
» více novinek a videí
 
Reklama 
►