Jan Zatloukal obhájil mistrovský titul a vyhrál i národní pohár!

Datum vydání: 15. 12. 2019

Jan Zatloukal přesv​ědčivě ovládnul národní šampionát v cyklokrosu a v Uničově obhájil titul juniorského Mistra České republiky.

Závodník týmu NUTREND SPECIALIZED Racing se na těžké a bahnité trati pohyboval zcela suverénně a s jistotou si připsal na své konto další republikový titul, který drží také na horském kole.

Vítězstvím v Uničově Honza zároveň potvrdil své dominantní postavení v Českém poháru v cyklokrosu TOI TOI Cup 2019 a s bilancí osmi vítězství a jednoho druhého místa získal i tuto prestižní trofej.

„Nepodařil se mi úplně start do závodu, jel jsem tedy na jistotu a postupně jsem se posouval dopředu. Dvě kola před cílem jsem jel maximum, abych si vypracoval potřebný náskok, který jsem si pak hlídal až do cíle. Trať dnes byla velmi těžká, mám z obhájeného titulu velkou radost.“ popisoval v cíli své dojmy Jan Zatloukal.

Druhému juniorovi týmu NUTREND SPECIALIZED Racing, Tomášovi Tlamkovi se nepodařilo navázat na své nejlepší výsledky, obsadil 11. příčku a v celkovém pořadí TOI TOI Cupu mu náleží 9. pozice.

Naopak se dařilo dalšímu členovi týmu NUTREND SPECIALIZED Racing, Jiřímu Chybovi, který na republikovém šampionátu v cyklokrosu kategorií Masters, který se uskutečnil v minulém týdnu v Břeclavi, získal bronz.

Zdroj: TZ SKC Praha, foto: Jaroslav Svoboda

beru na vědomí

Aktuální novinky a videa

Trénuj s repre MTB - Ondřej Cink
29. 3. 2020 | Kategorie: MTB
Dnešním hostem projektu „Trénuj s repre MTB!“ je Ondřej Cink – „Cimbál“!
Na kole v době koronavirové
Trail Hunter na kole v době koronavirové.
Trénuj s repre MTB - Jaroslav Kulhavý
28. 3. 2020 | Kategorie: MTB
Dnešním hostem projektu "Trénuj s repre MTB!" je Jaroslav Kulhavý - "Jaro".
Biker Hynek představuje plán B: Rozvoz polévek zaměstnancům odběrových míst v rámci tréninku
27. 3. 2020 | Kategorie: MTB, ostatní
V současné situaci pomáhá každý, kdo může, a nejinak je tomu i u sportovců.
Trénuj s repre MTB - Jitka Čábelická
27. 3. 2020 | Kategorie: MTB
Dnešním hostem projektu Trénuj s repre MTB! je Jitka Čábelická - "Jíťa".
Děti Velo Akademie cvičí už 10. den!!!
26. 3. 2020 | Kategorie: ostatní
Každý den nové cvičení na blogu Velo Akademie.
Trénuj s repre MTB - Jan Vastl
26. 3. 2020 | Kategorie: MTB
Dnešním hostem projektu Trénuj s repre MTB! je Jan Vastl - "Vastlík".
Olympijské hry v Tokiu se posouvají na rok 2021
25. 3. 2020 | Kategorie: ostatní
Olympijské hry v Tokiu se posouvají na rok 2021 Mezinárodní olympijský výbor oznámil přesunutí olympijských her v Tokiu na rok 2021. Dohodli se na tom prezident MOV Thomas Bach a japonský premiér Šinzo Abé.
Trénuj s repre MTB - Jana Czeczinkarová
25. 3. 2020 | Kategorie: MTB
Dnešním hostem projektu „Trénuj s repre MTB!“ je nejmladší členka elitní formace Reprezentace MTB, Jana Czeczinkarová - „Čičina“.