Jahoda má bronz z ME, Zatloukal a Konečný medailoví v Bedřichově!

Jahoda má bronz z ME, Zatloukal a Konečný medailoví v Bedřichově!

Datum vydání: 07.06.2022

Uplynulé dny byly úspěšné pro závodníky týmu NUTREND SPECIALIZED Racing. Handbiker Patrik Jahoda vybojoval na Mistrovství Evropy v Horním Rakousku vynikající bronzovou medaili v časovce a v silničním závodě obsadil čtvrté místo. 

Bikeři Jan Zatloukal a Filip Konečný v závodě Českého poháru horských kol v Bedřichově obsadili v kategorii U23 první a třetí místo. Jan Zatloukal navíc dále vede celkové pořadí Českého poháru jak v kategorii mužů Elite, tak i v kategorii jezdců do 23 let.   
 
Český reprezentant Patrik Jahoda na Mistrovství Evropy handicapovaných cyklistů v Horním Rakousku navázal na své úspěchy z minulého roku, kdy slavil titul Mistra Evropy a vybojoval vynikající třetí místo v silniční časovce jednotlivců. 

V silničním závodě zůstal Patrik těsně pod stupni vítězů, když podobně jako minulý rok obsadil čtvrté místo.
 
Dvojice talentovaných mladíků, Jan Zatloukal a Filip Konečný nastoupila společně, po pauze zaviněné zraněním Filipa a onemocněním Honzy, do dalšího závodu IZOMAT Českého poháru horských kol v Bedřichově bez většího zdravotního omezení a v závodě kategorie U23 slaví hned dvě pódiová umístění. Jan Zatloukal závod „třiadvacítkářů“ vyhrál a do posledního kola bojoval o stupně vítězů i v kategorii Elite, kde nakonec obsadil čtvrté místo. Filip Konečný si dojel pro velmi dobré třetí místo a další důležité body do rankingu UCI.

V celkovém hodnocení Českého poháru patří díky Janu Zatloukalovi dres lídra celého seriálu týmu Nutrend Specialized Racing nejenom v kategorii U23, ale i v kategorii Elite, což je pro Honzu i celý tým výzva před závěrečnými podniky Českého poháru, kterými bude červencové Mistrovství republiky ve Stupně a srpnový finálový závod v Harrachově.
 
Dvojici Zatloukal, Konečný v nejbližší době čeká závod Světového poháru v Leogangu (10 – 12.6.) a následně příprava na Mistrovství Evropy, které se uskuteční v portugalské Anadii v termínu 29.6. – 3.7.
 
Foto: Pavel Křikava    


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

Reklama 

Reklama 


Aktuální novinky a videa

Úvodní závod seriálu Prima CUP přilákal téměř tisíc závodníků
15.04.2024 | Kategorie: MTB
Závodem Decathlon Hradec Králové odstartoval v sobotu 13. dubna desetidílný seriál horských kol Prima CUP.
Gaze a Richards triumfují v úvodním závodě Světového poháru horských kol v Mairiporu
14.04.2024 | Kategorie: MTB

Světový pohár horských kol odstartoval v brazílském městě Mairipora napínavým závodem short tracku pro elitní kategorie. Evie Richards z týmu Trek Factory a mistr světa Samuel Gaze z Alpecin Deceuninck triumfovali na náročné trati, předznamenávajíc tak další události v seriálu. 

 
Allegro TEST: Giant Reign 1
13.04.2024 | Kategorie: MTB, Testy
Giant letos představil mnoho novinek. My jsme si posvítili na Giant Reign z roku 2023. Reigna jsme vzali do jeho přirozeného prostředí, a to do závodního nasazení na pořádný kopec.
Nový Rocky Mountain Altitude 2024: Enduro zážitek na jiné úrovni
11.04.2024 | Kategorie: MTB
Rocky Mountain představil svůj nejnovější model horského kola - Altitude 2024. Tento model přináší několik inovací a vylepšení, které posouvají hranice toho, co je možné na horském kole dosáhnout.
Cannondale Synapse Neo 2024: Nová éra silniční cyklistiky
11.04.2024 | Kategorie: silniční
Cannondale představil svůj nejnovější model - Cannondale Synapse Neo. Toto silniční kolo je postavené na osvědčené geometrii a technologiích silničního stroje Cannondale Synapse.
» více novinek a videí