Garmin Edge 1050: Prémiový cyklopočítač s výkonným displejem

Garmin Edge 1050: Prémiový cyklopočítač s výkonným displejem

Datum vydání: 28.06.2024

Garmin Edge 1050 je nejnovější vlajkovou lodí v řadě cyklopočítačů od společnosti Garmin. Tento prémiový model nabízí řadu funkcí a vylepšení, které ocení jak profesionální cyklisté, tak i rekreační jezdci.
 

Displej a výdrž baterie

 

Edge 1050 má jasný a barevný displej s maximálním jasem 1000 nitů. Díky tomu je viditelný i na přímém slunci. Rozlišení displeje je 480 × 800 pixelů, což zajišťuje přehlednost a detailnost informací. Navíc je tento cyklopočítač vybaven rychlejším hardwarem, což se projevuje v plynulém ovládání a rychlém reagování na dotyky.
 
Co se týče výdrže baterie, Edge 1050 zvládne až 20 hodin provozu. Při aktivaci Battery Saver módu dokonce více než 70 hodin. To je výborný výsledek, který umožňuje dlouhé cyklistické výlety bez nutnosti dobíjení.
 

Funkce a inovace

 
  • Zvonek: Edge 1050 má integrovaný reproduktor, který umožňuje upozornění na milníky v najetých kilometrech nebo sjetí z naplánované trasy. Tato chytrá inovace oceníte zejména na cyklostezkách.
  • Hazard funkce: Nově přidaná funkce Hazard vám poskytne upozornění na nebezpečí na silnici, jako jsou výmoly, nerovnosti nebo ostré zatáčky.
  • Bezkontaktní platby: Edge 1050 podporuje Garmin Pay, takže můžete platit bezkontaktně přímo z cyklopočítače.
 

Cena a dostupnost

 

Základní cenovka samotného cyklocomputeru je stanovena na 18 490 Kč, verze bundle s hrudním pásem a dvěma sensory kadence a rychlosti vychází na 20 990 Kč s tím, že nový Edge 1050 by měl být v prodeji za několik týdnů, tedy během letošních prázdnin.
Autor: Tým CykloRepublic
Foto: Garmin


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Italské Livigno je tréninkovým rájem sportovců. Pravidelně se zde vrací i náš olympijský tým!
10.07.2024 | Kategorie: ostatní
Zatímco se v létě většina Evropy přesouvá na dovolenou do přímořských letovisek, sportovní nadšenci míří do Livigna.
Daniel Polman na 1000 Miles Adventure – i přes špatné počasí v novém rekordu!
10.07.2024 | Kategorie: ostatní
Přední český ultracyklista Daniel Polman, který má za sebou úspěchy na mnoha ultramaratonech včetně těch nejdelších na světě, se rozhodl okusit legendární závod horských kol bez podpory 1000 Miles Adventure.
AKCE TÝDNE: Nejvýhodnější týdenní nabídky (8.7.-14.7.2024)
08.07.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Vítejte v novém týdnu plném neodolatelných slev! Přinášíme Vám exkluzivní výběr nejlepších nabídek, které si nesmíte nechat ujít. Objevujte s námi ty nejzajímavější produkty, které splní všechna Vaše očekávání a ještě více.
Zdeněk Štybar novým ambasadorem značky Kalas Sportswear!
08.07.2024 | Kategorie: ostatní, silniční
Cyklistická hvězda, několikanásobný mistr světa v cyklokrosu a také úspěšný silniční závodník Zdeněk Štybar, se stal novým ambasadorem české značky cyklistického oblečení Kalas Sportswear.
Představení nového Stumpjumpera od Specialized
05.07.2024 | Kategorie: MTB
» více novinek a videí