Galaxy Aries 24“ 2018 - Ověřená kvalita za akční cenu

Galaxy Aries 24“ 2018 - Ověřená kvalita za akční cenu

Datum vydání: 18. 6. 2018

Pro rodiče je důležité, aby se jeho dítě cítilo bezpečně, což v sedle kola platí dvojnásob. Galaxy Aries nabízí ověřenou kvalitu a bezpečnost za rozumné peníze.

Při přechodu z dvacítkového na čtyřiadvacítkové kolo jsme již při výběru pozornější. Dítě nám dorostlo, bicykl bere více vážně a my bychom mu chtěli dopřát to nejlepší. To samozřejmě závisí, kolik jsme ochotni na těch pár let provozu obětovat peněz. Závodní čtyřiadvacítky mohou stát podobně jako dospělé horské kolo střední třídy, ovšem kdo to využije. V případě Galaxy Aries se jedná spíše o to zvolit kolo levné, ne však supermarketové. Díky tomu, že je značka Galaxy ryze českou a také, že se věnuje i dovozu známých značek komponentů, má i toto levné chlapecké kolo jistou úroveň.

 
Aries je již v nabídce Galaxy několikátou sezonu, poslední verze této klasické chlapecké 24ky je nabízena ve dvou barvách rámu, modré a šedozelené. Základem je pevný ocelový rám z materiálu Hi-Ten, ze stejného materiálu je i přední vidlice. Řazení Shimano využívá otočnou rukojeť RevoShift a měnič TX-3, přesmykač TZ-30 je rovněž Shimano.  Kazeta Shimano MF TZ20 je 6ti rychlostní. Společně s trojpřevodníkovými klikami Prowheel  nabízí systém slušných 18 převodů.  To by mělo malému jezdci vždy pomoci zvolit pro něho optimální rychlost.

Aries je postaven na bytelném rámu z ocelových Hi-Ten trubek. Výhodou je krom celkově nižší ceny i jízdní komfort, oproti hliníku je ocel pružnější a umí vstřebávat nerovnosti. Z oceli je taktéž sedlovka, představec a řídítka. Co je ale důležité, že má bicyklík kvalitní hliníkové V brzdy od značky Nexelo. Ze stejného materiálu jsou i lehké ráfky. Značkové pláště Kenda Khan 24x1.95“ mají u dětského kola dost zajímavý vzorek, jedná se o drobné figury známé z rychlých XC plášťů pro dospělé. Dobře drží a mají jen minimální valivý odpor. 
 

 
Aries by se dal charakterizovat jako chlapecká čtyřidvacítka s minimální investicí vzhledem k poměru značkových dílů. Spolehlivost a bezpečnost je u tohoto kola na prvním místě.
Chlapecké kolo Galaxy Aries 2018 s 24" koly a 18 rychlostmi. Ideální volba, pokud nechcete do dětského kola příliš investovat, ale zároveň chcete pro své dítě bezpečnost a ověřenou kvalitu. Aries má pevný ocelový rám a spolehlivé V-brzdy. Současná maloobchodní cena je stanovena na 5 390 Kč, tedy sleva 10 procent z původní ceny.
 
Více informací na www.cyklosvec.czwww.galaxy-bike.cz.
 


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 
   


Aktuální novinky a videa

Na kole v dešti? Stačí obyčejná krabice!
10. 12. 2018 | Kategorie: ostatní
Cyklista z novozélandského Wellingtonu se vydal vstříc dešti v kartonové krabici.
Petr Vakoč v plném tréninku
8. 12. 2018 | Kategorie: silniční
Zpátky do smečky. Tak se nazývá blog Petra Vakoče (Quick-Step Floors), kde začal sto dní před návratem sdílet svou cestu zpět do pelotonu. Už jste ho navštívili?
Daniel Turek posledním Mohykánem v Izraeli
8. 12. 2018 | Kategorie: silniční
Český cyklista je posledním z jezdců, kteří zůstávají v týmu od jeho založení.
Jiří Chyba převzal hlavní cenu TOMKET Pražského MTB poháru, vůz Toyota!
8. 12. 2018 | Kategorie: MTB
Hlavní cenu TOMKET Pražského MTB poháru 2018, luxusní vůz TOYOTA RAV 4 Hybrid od společnosti EMIL FREY převzal biker týmu NUTREND Specialized Racing, Jiří Chyba.
Arnold Schwarzenegger chce objet svět na kole!
6. 12. 2018 | Kategorie: ostatní
Slavný bývalý kalifornský guvernér (narozený ve Štýrském Hradci) chce šetřit kolena a taky přírodu.
Značky Stevens, Galaxy, Totem a Trek nyní nově v Českých Budějovicích pod jednou střechou
6. 12. 2018 | Kategorie: ostatní
Od minulého týdne můžete v hlavním jihočeském městě navštívit zbrusu novou cyklistickou prodejnu se servisem. A to na Lidické třídě, hned vedle pivovaru Samson.
Jak brzdit na kole?
5. 12. 2018 | Kategorie: MTB
Jakými prsty brzdit na kole: Je lepší ukazovák, prostředník, nebo oba zároveň?
Miloslav Skácel by slavil 90 let
4. 12. 2018 | Kategorie: silniční
Dne 7. prosince 2018 by se dožil 90 let cyklista, závodník a trenér Miloslav Skácel.
Vogel se v Berlíně na vozíčku dočkala bouřlivého přivítání
3. 12. 2018 | Kategorie: dráha
Špičkové německé dráhařce letos na konci června změnil život těžký pád, který utrpěla na dráze v Chotěbuzi. 
PARDUS-TUFO Prostějov zná svou sestavu pro rok 2019
3. 12. 2018 | Kategorie: silniční
Letošní sezónu zahajoval PARDUS-TUFO Prostějov v téměř kompletně obměněné sestavě, když vsadil především na mladé talenty z kate​gorie do 23 let.
Cavendishův parťák sražen automobilem
2. 12. 2018 | Kategorie: silniční
Dvorní rozjížděč spurtů Marka Cavendishe a kolega z týmu Dimension Data, Mark Renshaw, byl sražen automobilem při tréninku doma v Austrálii.
Německý paracyklista o více jak 3 kilometry překonal hodinový rekord
2. 12. 2018 | Kategorie: silniční
​Padesátiletý Michael Teuber po parádním výkonu vymazal svůj vlastní rekord v hodinovce (kategorie C1) z roku 2005.
» více novinek a videí

 
Reklama