Galaxy Aries 24“ 2018 - Ověřená kvalita za akční cenu

Galaxy Aries 24“ 2018 - Ověřená kvalita za akční cenu

Datum vydání: 18. 6. 2018

Pro rodiče je důležité, aby se jeho dítě cítilo bezpečně, což v sedle kola platí dvojnásob. Galaxy Aries nabízí ověřenou kvalitu a bezpečnost za rozumné peníze.

Při přechodu z dvacítkového na čtyřiadvacítkové kolo jsme již při výběru pozornější. Dítě nám dorostlo, bicykl bere více vážně a my bychom mu chtěli dopřát to nejlepší. To samozřejmě závisí, kolik jsme ochotni na těch pár let provozu obětovat peněz. Závodní čtyřiadvacítky mohou stát podobně jako dospělé horské kolo střední třídy, ovšem kdo to využije. V případě Galaxy Aries se jedná spíše o to zvolit kolo levné, ne však supermarketové. Díky tomu, že je značka Galaxy ryze českou a také, že se věnuje i dovozu známých značek komponentů, má i toto levné chlapecké kolo jistou úroveň.

 
Aries je již v nabídce Galaxy několikátou sezonu, poslední verze této klasické chlapecké 24ky je nabízena ve dvou barvách rámu, modré a šedozelené. Základem je pevný ocelový rám z materiálu Hi-Ten, ze stejného materiálu je i přední vidlice. Řazení Shimano využívá otočnou rukojeť RevoShift a měnič TX-3, přesmykač TZ-30 je rovněž Shimano.  Kazeta Shimano MF TZ20 je 6ti rychlostní. Společně s trojpřevodníkovými klikami Prowheel  nabízí systém slušných 18 převodů.  To by mělo malému jezdci vždy pomoci zvolit pro něho optimální rychlost.

Aries je postaven na bytelném rámu z ocelových Hi-Ten trubek. Výhodou je krom celkově nižší ceny i jízdní komfort, oproti hliníku je ocel pružnější a umí vstřebávat nerovnosti. Z oceli je taktéž sedlovka, představec a řídítka. Co je ale důležité, že má bicyklík kvalitní hliníkové V brzdy od značky Nexelo. Ze stejného materiálu jsou i lehké ráfky. Značkové pláště Kenda Khan 24x1.95“ mají u dětského kola dost zajímavý vzorek, jedná se o drobné figury známé z rychlých XC plášťů pro dospělé. Dobře drží a mají jen minimální valivý odpor. 
 

 
Aries by se dal charakterizovat jako chlapecká čtyřidvacítka s minimální investicí vzhledem k poměru značkových dílů. Spolehlivost a bezpečnost je u tohoto kola na prvním místě.
Chlapecké kolo Galaxy Aries 2018 s 24" koly a 18 rychlostmi. Ideální volba, pokud nechcete do dětského kola příliš investovat, ale zároveň chcete pro své dítě bezpečnost a ověřenou kvalitu. Aries má pevný ocelový rám a spolehlivé V-brzdy. Současná maloobchodní cena je stanovena na 5 390 Kč, tedy sleva 10 procent z původní ceny.
 
Více informací na www.cyklosvec.czwww.galaxy-bike.cz.
 


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 


   


Aktuální novinky a videa

TOMKET Pražský MTB pohár na Zličíně vyhrála Štěpánová a Škarnitzl!
25. 9. 2018 | Kategorie: MTB
V pořadí sedmý závod TOMKET Pražského MTB poháru 2018 vládli zkušení členové českého reprezentačního týmu, Karla Štěpánová a Jan Škarnitzl.
Otruba v elitní dvacítce v časovce na mistrovství světa
24. 9. 2018 | Kategorie: silniční
Druhý závodní den Mistrovství světa v silniční cyklistice v rakouském Innsbrucku byl ve znamení individuálních časovek juniorek a mužů do 23 let.
MS: Quick-Step Floors a Canyon-SRAM braly medaile v týmové časovce, Elkov-Author porazil 2 WT stáje!
23. 9. 2018 | Kategorie: silniční
Elitní belgická stáj Quick-Step Floors nadále zkrášluje už tak neskutečnou sezonu - na svém kontě má 69. triumf, česká stáj Elkov-Author zajela perfektní výsledek.
MTB Tour ovládl Michal Bubílek
23. 9. 2018 | Kategorie: MTB
Michal Bubílek se stal vítězem ​4. ročníku MTB Tour České středohoří.
KALAS CUP v Židovicích vyhrál Janiszewski
23. 9. 2018 | Kategorie: silniční
Závěrečný závod Českého poháru na silnici KALAS CU​P 2018 ovládli polští závodníci.
Staňte se pořadateli Českého poháru horských kol
23. 9. 2018 | Kategorie: MTB
Organizátor Českého poháru horských kol STRABAG CUP hledá na další sezóny pořadatele dílčích závodů v olympijské disciplíně cross country (XCO) na území České republiky.
Porte odřekl start na mistrovství světa
22. 9. 2018 | Kategorie: silniční
Australan Richie Porte bude na světovém šampionátu kvůli nemoci chybět.
Stará dobrá videa, která stoprocentně pobaví
21. 9. 2018 | Kategorie: ostatní
Nostalgická zábavná videa z cyklistického prostředí z roku 1990 až 2000.
Zličín se chystá na finále dětí, žáků a souboj Škarnitzl vs Cink!
21. 9. 2018 | Kategorie: MTB
Sedmý závod TOMKET Pražského MTB poháru 2018 v olympijském cross country pro všechny věkové a výkonnostní kategorie cyklistů, včetně cyklistů s handicapem, má několik očekávání.
O víkendu vyvrcholí elitní i mládežnický KALAS CUP 2018
20. 9. 2018 | Kategorie: silniční
Závodníci napříč kategoriemi se o víkendu letos naposledy postaví na start závodu Českého poháru na silnici.
Přilba Moravy 2018
20. 9. 2018 | Kategorie: dráha
Bodovací závod na 50 km Přilba Moravy byl posledním letošním podnikem na brněnském velodromu.
Odhalení pamětní desky Miroslava Vymazala
20. 9. 2018 | Kategorie:
V pondělí 17. září 2018 byla slavnostně odhalena pamětní deska čtyřnásobného mistra světa v tandemech Miroslava Vymazala.
» více novinek a videí

 
Reklama