GP Favorit Brno a Přilba Moravy 2020

Datum vydání: 1. 10. 2020

Dvoudenní sportovní akcí se Favorit Brno od 24. do 25. září 2020 rozloučil s letošní dráhovou sezonou.

Velké mezinárodní obsazení. Tradičně silní Poláci, Belgičané (De Ketele), ale i naši se ukázali ve skvělém světle. Závody byly také setkáním legend naší cyklistiky. Např. Daler, Vačkář, Vobořil, Pecka, Puzrla, Dohnal, Jursa, Duchoň, Labus, Vršecký a další.

Počasí se nakonec umoudřilo, takže skvělé zakončení dráhové sezony.

Výsledky:

Madison:

Muži: 1. De Vylver - Hesters (Bel) 2. Petr Kelemen - Babor (ČR), 3. Scartenzini - Pinazzi (It), 4. DE Ketele - Ghys (Bel)

Ženy: 1.Plosaj - Pietrak (Pol), 2. Smekal - Teutenberg (Něm), 3. Barbieri - Selva (It)

Přilba Moravy:

1. Staniszewski (Pol), 2. DeVylver (Bel), 3. Banusch (Něm).

Zdroj a foto: Vlastimil Homola

IMG_4392 IMG_4408 IMG_4410 IMG_4456 IMG_4474 IMG_4483 IMG_4491 IMG_4523 IMG_4525 IMG_4537 IMG_4542 IMG_4543 IMG_4547 IMG_4548 IMG_4550 IMG_4554 IMG_4556 IMG_4561 IMG_4601 IMG_4604 IMG_4621 IMG_4652 IMG_4654 IMG_4697 IMG_4699 IMG_4709 IMG_4718 IMG_4741 IMG_4749 IMG_4751 IMG_4758 IMG_4763 IMG_4777 IMG_4781
beru na vědomí

Aktuální novinky a videa

Zuzana Šafářová na evropském šampionátu bronzová!
1. 7. 2022 | Kategorie: MTB
Česká reprezentantka Zuzana Šafářová vybojovala na Mistrovství Evropy v portugalské Anadii bronzovou medaili v disciplíně Eliminátor. Skvěle si vedl i český tým ve štafetách, který obsadil šesté místo.
Juniorka Spěšná evropskou šampionkou v short tracku!
30. 6. 2022 | Kategorie: MTB
Skvělý úspěch na úvod Mistrovství Evropy v portugalské Anadii předvedla juniorka Simona Spěšná, která vybojovala v short tracku zlatou medaili.
You By Festka – Draci pro Harolda
29. 6. 2022 | Kategorie: ostatní, silniční
Společnost Festka, český výrobce špičkových rámů pro jízdní kola, je známá nejenom svou unikátní výrobní technologií založenou na trubkách z navíjeného karbonového vlákna, ale také dokonalým lakováním a originálními grafickými provedeními svých výrobků.
Léto pokračuje závodem Segafredo Sahara Race
28. 6. 2022 | Kategorie: MTB
Letní část seriálu Prima CUP pokračuje závodem Segafredo Sahara Race.
Warner Bros. Discovery Sports spouští revoluci v cyklistickém vysílání
27. 6. 2022 | Kategorie: silniční
Společnost Warner Bros. Discovery Sports (WBDS) se v červenci chystá změnit způsob, jakým si miliony fanoušků ve světě* užívají cyklistiku.
Mostecký maraton úspěšně navázal tradici. Zvítězil Adel
27. 6. 2022 | Kategorie: MTB
Severočeská klasika Extrém Bike Most navázala na tradici původních pořadatelů a v sobotu 25. června se uskutečnil 2(1). ročník.
Mistrem na silnici Zahálka, opět triumf Elkov Kasper
Mistrem České republiky v silniční cyklistice se stal v Mladé Vožici Matěj Zahálka ze stáje Elkov Kasper.
Dokonalý triumf jezdců Elkov Kasper na MČR v časovce - titul má matador Bárta
24. 6. 2022 | Kategorie: silniční
Naprostým triumfem skončil mistrovský závod elitní kategorie mužů v časovce na trati v Kovářově. Jezdci nejlepší české stáje obsadili prvních pět míst, Jan Bárta vybojoval již svůj sedmý mistrovský trikot v této disciplíně.
Pozvánka Regionem Orlicka 2022
21. 6. 2022 | Kategorie: silniční
Sportovní klub policie Duha Lanškroun připravuje na termín 36. ročník Mezinárodního cyklistického závodu Regionem Orlicka pro kategorii Junior.
Mistrovství republiky v silniční cyklistice s hvězdami na startu
20. 6. 2022 | Kategorie: silniční
Už tento týden zažije domácí cyklistika jeden z velkých vrcholů sezony. V Mladé Vožici a Kovářově se koná společné mistrovství republiky České a Slovenské republiky. A k vidění budou skutečné hvězdy světové silniční cyklistiky.
První Čech na startu nejdelšího cyklistického závodu v Evropě

20. 6. 2022 | Kategorie: ostatní, silniční
Daniel Polman na startu nejdelšího cyklistického závodu v Evropě NorthCape – Tarifa Bike Race 2022.