Fenomenální Van der Poel vládl i v Dánsku

Datum vydání: 19.11.2017

Dvaadvacetiletý Mathieu van der Poel (Beobank-Corendon) suverénně vyhrál i čtvrtý ze čtyř podniků SP v d​ánském Bogense. 

Rok předtím, než bude hostit mistrovství světa, si maličké dánské město Bogense otestovalo své kapacity pořádáním čtvrtého dílu Světového poháru. Stalo se tak vůbec poprvé, kdy Dánsko přivítalo závod SP. 

Ani lehce pochroumané koleno nezabránilo mistrovi Evropy Mathieu van der Poelovi v další krasojízdě, kdy prodloužil svou neporazitelnost ve SP. Na pobřeží moře bičovaném chladným větrem to neměl nikdo jednoduché, v podání nizozemského mladíka to nicméně vypadalo snadně - v cílovém prostoru měl možnost si plácnout s nadšenými fanoušky.

Opět jen se druhým místem se musel spokojit mistr světa, Belgičan Wout van Aert (Crelan Charles), který přespurtoval svého krajana Toona Aertse (Telenet-Fidea). Seriál SP pokračuje už příští sobotu v německém Zevenu.

 

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Nový Canyon Spectral s menším zdvihem ale větší porcí zábavy
22.02.2024 | Kategorie: MTB
Canyon Spectral je jedním z nejoblíbenějších trailbiků na trhu, který nabízí skvělou kombinaci výkonu, komfortu a cenové dostupnosti. Pro rok 2024 se Canyon rozhodl vylepšit tento model vylepšují hned několika změnami.
Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2: aerodynamický závodní stroj
15.02.2024 | Kategorie: silniční
Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2 je jeden z nejlepších a nejrychlejších silničních kol na trhu. Tento model kombinuje špičkovou technologii, vynikající kvalitu a atraktivní design, který zaujme na první pohled.
» více novinek a videí