Favorit Brno: Vydařené soustředění ve Španělsku

Favorit Brno: Vydařené soustředění ve Španělsku

Datum vydání: 26.02.2022

Silniční tým mužů Favoritu B​rno má za sebou vydařený tréninkový kemp v Esteponě na jihu Španělska. Svěřenci šéftrenéra Františka Trkala se tam na sezónu připravovali přes tři týdny.

„Z celkového pohledu to bylo hodně kvalitní soustředění, i když se nám nevyhnuly komplikace v podobě pozitivního testu na Covid u Čekala. Musel být v izolaci, a protože neměl úplně lehký průběh, vypadl z tréninku na deset dní,“ prozradil František Trkal.

„Tým jsme na některé fáze tréninku rozdělili, protože kluci jako Křenek, Široký, Čepek, Čekal, Kopelent a Červíček, kteří se více věnují i dráze, měli sezónu delší, a naopak Voltr s Kmínkem už v prosinci absolvovali tréninkový kemp na silnici a byli výkonnostně trochu dál. Ale dvě třetiny jsme toho odtrénovali všichni společně,“ informoval šéftrenér.

Závodníci Favoritu se připravovali v ideálních klimatických podmínkách. „Počasí nám vyšlo super a odtrénovali jsme vše, co jsme chtěli. Teď po návratu domů musí kluci dobře zregenerovat a znovu se vrhneme do práce. Doufám, že všichni zůstanou zdrávi, protože 28. února odjíždíme na závěrečné soustředění do Chorvatska. Tam už bude probíhat finální příprava k prvním závodům,“ dodal František Trkal.

Letos budou muži Favoritu závodit opět na kolech Stevens Izoard Pro Disc, v přilbách Catlike a s řetězy KMC od CYKLOŠVEC.


Foto a zdroj: Favorit Brno 

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Sunshine Cup: Terpstra a Hudyma triumfují v Tochni, Čábelická obsadila 3. místo
25.02.2024 | Kategorie: MTB
Druhý závod třídílné série Sunshine Cup se vůbec poprvé odehrál na nové trati v malebné kyperské vesničce Tochni. Anne Terpstra z Nizozemska a Oleksander Hudyma z Ukrajiny si na náročném terénu zajistili vítězství. Čábelická skončila třetí.
Čeští bikeři otevřeli Cyprus Sunshine Cup úspěšně!
23.02.2024 | Kategorie: MTB
Cyprus Sunshine Cup 2024 rozproudil vášeň a napětí mezi nadšenými fanoušky horských kol! První ze série tří závodů odstartoval ve středu 21. února na malebném ostrově Kypr. 
Nový Canyon Spectral s menším zdvihem ale větší porcí zábavy
22.02.2024 | Kategorie: MTB
Canyon Spectral je jedním z nejoblíbenějších trailbiků na trhu, který nabízí skvělou kombinaci výkonu, komfortu a cenové dostupnosti. Pro rok 2024 se Canyon rozhodl vylepšit tento model vylepšují hned několika změnami.
Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
» více novinek a videí