ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS – tým s vizí a budoucností

ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS – tým s vizí a budoucností

Datum vydání: 16. 4. 2015

Pro letošní sezónu 2015 připravilo vedení týmu Eleven Mercedes-Benz Mitas spoustu změn. Pro čtvrtou sezónu získali nové partnery a dále spolupracují s těmi stávajícími. Týmový celek posílili o nové závodníky a mají zcela novou základnu v Jablonci nad Nisou. Jejich cílem je tým reprezentovat jak v Čechách, tak v zahraničí a to hned v několika disciplínách.

Závodní sezóna byla zahájena. Tým absolvoval řadu přípravných závodů a tuto sobotu je první generálka na Českém poháru v Teplicích. Jejich další kroky se pak budou ubírat k Světovému poháru v Novém Městě na Moravě a dalším dílům světového poháru v Evropě. Na těchto závodech je budou reprezentovat Zdeněk Vobecký a Michal Malík, který je hlavní posilou týmu pro nadcházející sezónu. Jeho ambice směřují především k cyklokrosovým závodům.

Týmové řady se také rozšířily o mladé ambiciózní závodníky, kterými jsou Milan Záleský, ten už za sebou nechal pá výsledků v silniční cyklistice. Dále Ondřej Preněk, příchazející z KC Kooperativa, letos bude poprvé závodit mezi muži. Posílili i o staršího, zkušenějšího závodníka v kategorii Masters, Ondřeje Zeleného. Od Ondry si letos slibují hodně. Je po operaci nohy, která ho dlouhá léta trápila a nyní to vypadá, že se vrací v plné síle a podle dosavadních závodů dělá velké dusno i elitním závodníkům.
 

 
V původním osazenstvu se budou opírat především o závodníky v terénním triatlonu, které reprezentuje Pavel Jindra, mistr republiky 2015 v zimním triatlonu a sestry Loubkovi, které mají v českých závodech nejvyšší ambice. Na horských kolech, především na maratonských sériích, pak budou vidět Petr Tatíček, Aleš Strnad nebo Jakub Kavalír.

Tým pracuje také na spolupráci s handicapovanými sportovci. Mezi jejich hlavní tváře patří Lada Ekrtová, tricyklistka a Tomáš Moflar, nevidomý cyklista. Posilují také tým amatérů, do kterého může dnes patřit v podstatě každý, komu je sympatická tato filosofie: chtějí pomáhat lidem, kteří mají potenciál a sportovní ambice. Pod rukama sportovního ředitele Jiřího Výbory a hlavního manažera Tomáše Hromádky se tým krok po kroku rozrůstá mezi profesionály u nás a po očku už pokukuje po světové scéně.
 
Zdroj a foto TZ 
ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

STEVENS E-Inception AM 8.7.1. GTF - dobrodružství s pohonem Bosch
28. 11. 2023 | Kategorie: MTB
Do kopce i z kopce s maximálním výkonem: to je možné s kolem STEVENS E-Inception AM 8.7.1 GTF s pohonem Bosch a chytrou integrací „The smart systému“.
Medailisté ŠKODA Pražského MTB poháru převzali unikátní poháry,
24. 11. 2023 | Kategorie: MTB
Do posledního místa zaplněný sál Music klubu Lidového domu Kbely aplaudoval medailistům ŠKODA Pražského MTB poháru sezóny 2023.
ATT Investments nabírá směr Španělsko
24. 11. 2023 | Kategorie: silniční
Na úvodní listopadový kemp ve Špindlerově Mlýně navázalo v tomto týdnu druhé týmové soustředění, tentokrát v Penzionu Amenity v Horních Věstonicích.
Black Friday Marzocchi slevy až 35%
21. 11. 2023 | Kategorie: ostatní
BLACK FRIDAY výprodej právě začal a je čas využít nejlepší nabídky na modernizaci odpružení v tomto roce.
Expres CZ - Tufo Team Kolín na Stevens na Toi Toi Cupu v Rýmařově
17. 11. 2023 | Kategorie: cyklokros
Na svatého Martina pokračoval cyklokrosový pohár TOI TOI CUP závodem v Rýmařově.
ATT Investments vstupuje do nové sezóny v sedmnácti lidech s osmi nováčky
10. 11. 2023 | Kategorie: silniční
Na tradiční úvodní listopadový kemp ve Špindlerově Mlýně dorazilo všech sedmnáct cyklistů, s nimiž ATT Investments podepsal smlouvu na další sezónu. Mezi nimi osm nových tváří. Třetí příčka mezi evropskými kontinentálními týmy uplynulé sezóny je předpokladem ještě kvalitnějšího závodního programu.
Cyklokrosařka Zemanová má bronz z mistrovství Evropy!
6. 11. 2023 | Kategorie: cyklokros
Cyklokrosařka Kristýna Zemanová má další velkou medaili! Po zisku bronzu na únorovém mistrovství světa v Hoogerheide získala v kategorii do 23 let další bronz na evropském šampionátu v Pont Chateau.
Stevens Tabor
2. 11. 2023 | Kategorie: cyklokros
Gravel bike Stevens Tabor nemá daleko od cyklokrosového speciálu. Samotné jméno odkazuje na Mistrovství světa v cyklokrosu v Táboře, které se zde pojede opět od 2. do 4. února 2024.
Na ME v cyklokrosu jede 22 českých reprezentantů
26. 10. 2023 | Kategorie: cyklokros
Početná výprava čítající 22 jmen bude reprezentovat Česko na mistrovství Evropy v cyklokrosu, které proběhne od 3. do 5. 11. ve francouzském Pont Chateau. Největší medailovou nadějí je Kristýna Zemanová, kterou čeká závod žen do 23 let.
Nové Bianchi Specialissima
23. 10. 2023 | Kategorie: silniční
Bianchi zveřejnilo aktualizaci modelu Specialissima. Je to více všestranný stoupací stroj než kdy předtím, ale nenechte se zmást slovem "všestranný".
Polar představuje novou řadu multisportovních hodinek Vantage V3 s průlomovou biosenzorickou technologií
20. 10. 2023 | Kategorie: ostatní
Finský výrobce sportovních hodinek neboli sporttesterů Polar s více než 50letou historií uvádí na trh nové prémiové hodinky Polar Vantage V3. Tato novinka s sebou přináší revoluční biosenzorickou technologii Polar Elixir™, zahrnující nový optický snímač tepové frekvence, senzor EKG, oxymetr i měření tělesné teploty.
Merida Silex 2024
19. 10. 2023 | Kategorie: cyklokros, ostatní
Když Merida v roce 2018 poprvé představila SILEX, lidé si nebyli jisti, co si mají o tomto poněkud neobvykle vypadajícím kole myslet. Když však přehodili nohu přes rám a vyjeli na projížďku, byli ohromeni stabilitou, pohodlím a ovladatelností, kterou SILEX poskytuje.
» více novinek a videí
 
Reklama 
►