Cykloslet a testování kol a elektrokol s CYKLOŠVEC

Cykloslet a testování kol a elektrokol s CYKLOŠVEC

Datum vydání: 7. 4. 2023

Zveme vás na zahájení cykloturistické sezóny v Písku.

29. dubna je start pochodu i cyklovyjžďky z CYKLOŠVEC na Živec, Jarník a Vysoký Kamýk do Píseckých hor start GRVL880 Písek - Hamburk a 28. - 29. dubna testování kol a elektrokol Stevens, Galaxy, Totem, United, Orbea, Lectron, Crussis i elektrokoloběžek a skútrů Elektropower, Selvo aj. v prodejně CYKLOŠVEC Písek, U Hřebčince 2509

Testujeme v pátek 28. dubna od 9 do 17 hod. a v sobotu 29. dubna od 9 do 17 hod. Odborně vám poradí a nastaví kola i elektrokola náš zkušený tým prodejců a mechaniků. Ochutnávka nealko piva PITO z Pivovaru Samson zdarma.

Pochod a cyklovyjžďka z CYKLOŠVEC na Živec, Jarník a Vysoký Kamýk do Píseckých hor

Start prodejna CYKLOŠVEC Písek, U Hřebčince 2509 od 9 do 11 hod., Cíl: chata Živec od 10:30 do 15 hod. Destinace Strakonicko - Písecko vydává novou Turistickou vizitku k této jarní akci 29. 4. 2023 s KČT ČPA "Z CykloŠvec na Živec". Putovní výstava "České rekordy s Agenturou Dobrý den..."

Pěší trasa: Z CykloŠvec přes Jarník na Živec cca 5,5 km 
Cyklotrasa: Z CykloŠvec přes Jarník a Kamýk na Živec cca 41 km 
 
GRVL880 Písek - Hamburk

Nápad ujet trasu 880 kilometrů na kolech vznikl spontánně společně s přípravou projektu "Kola pro Radost". Trasa na gravelech Stevens povede podél Vltavy, Labe po silnicích a cyklostezkách z jihočeského Písku až do německého Hamburku do sídla výrobce kol a elektrokol Stevens bikes.

Během cesty budeme potkávat cyklisty a propagovat aktivity, které organizujeme a tímto způsobem informovat všechny, kteří chtějí zažít cyklistiku. Výzva dorazit do cíle a podpořit tak dobrou věc, není jen na nás. Přidejte se k nám a pokud nás po cestě potkáte budeme rádi. 
 

Start 29. dubna 2023 v 11 hod. prodejna CYKLOŠVEC Písek, U Hřebčince 2509, Informace na bikegroup.
 
Zveme vás také na testování 21. - 22. dubna České Budějoviceprodejna CYKLOŠVEC, Lidická 179/47. Další info zde
 
Další termíny a místa testování najdete zde.
 
Zdroj a foto: TZ CykloŠvecPoužíváním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Jízda pro Paříž. Podpořte v Mikulově handicapované sportovce
22. 9. 2023 | Kategorie: MTB, ostatní
Na závěrečné zastávce seriálu Prima CUP, kterým je 7. října Škoda Auto Mikulov, podpoří charitativní Oranžové kolo Nadace ČEZ projekt Jízda pro Paříž.
Početná výprava českých cyklistů vyráží na silniční mistrovství Evropy do Nizozemska
19. 9. 2023 | Kategorie: silniční
Téměř maximální možné zastoupení v každé kategorii bude mít česká silniční cyklistika na mistrovství Evropy, které se koná od 20. do 24. září v nizozemském Drenthe. Celkem by se v akci mělo představit přes 30 českých reprezentantů.
Otruba dokončil Okolo Slovenska jako nejlepší z Čechů i jezdců kontinentálních týmů na 10. místě
18. 9. 2023 | Kategorie:
Cyklisté ATT Investments se mimořádně zviditelnili i na právě skončeném etapovém závodě kategorie 2.1, 67. ročníku Okolo Slovenska.
Sluníčko, Krkonoše a kolo. To byla kombinace závodu ČEZ Harrachov
17. 9. 2023 | Kategorie: MTB
Krásné slunečné počasí, Krkonoše a stovky spokojených úsměvů. Tak by se dal ve zkratce popsat další díl závodu Prima CUP, kterým byl v sobotu 16. září ČEZ Harrachov.
Ohlédnutí za 10. ročníkem Okolo jižních Čech
15. 9. 2023 | Kategorie: silniční
Letošní ročník mezinárodního cyklistického závodu Okolo jižních Čech kategorie UCI 2.2 postrádal jízdu proti chronometru, což ale nijak nevadilo.
Jak vybrat gravel kolo
15. 9. 2023 | Kategorie: cyklokros
Gravel kola neboli gravelbiky jsou do našich podmínek naprosto geniální.
Gočárovy schody tradičně 28. září. Závodníci zdolají schody i řeku Orlici
12. 9. 2023 | Kategorie: MTB
Slavnostní termín 28. září patří exhibiční akci ZP 211 Gočárovy schody, která se uskuteční v Den české státnosti v Hradci Králové. Na devátém ročníku sportovní akce závodí děti, amatéři i profesionálové včetně českých reprezentantů.
Maraton v Harrachově 16. září opět nadchne
9. 9. 2023 | Kategorie:
Je tu opět osvědčený maratonský Harrachov. Po Českém poháru v olympijském cross country se v biatlonovém areálu Na Kolečku 16. září uskuteční v pořadí sedmý závod seriálu Prima CUP, kterým je ČEZ Harrachov.
Prestižní soutěž týmů ŠKODA Pražského MTB poháru ovládnul AUTHOR Team Stupno!
8. 9. 2023 | Kategorie: MTB
Mládežnický celek AUTHOR Team Stupno se stal celkovým vítězem ŠKODA Pražského MTB poháru za rok 2023. Rozhodnul o tom finálový závod v Libuši – Písnici „O pohár Městské části Praha Libuš“.
Sokolovská S 24: I cyklističtí šílenci mají své mistrovství
8. 9. 2023 | Kategorie: ostatní, silniční
O víkendu 2. až 3. září se v oblasti jezera Michal u Sokolova odehrál 5. ročník MTB závodů na 12 a 24 hodin.
To nejlepší na závěr. Cyklistická sezóna končí v Mikulově
5. 9. 2023 | Kategorie: MTB
Slunce, víno, žádná nuda, tak vyraz do Mikulova! Konec cyklistické sezony se blíží, ale ještě než uložíte kola k zimnímu spánku, vyrazte s námi na závěrečný v pořadí dvanáctý závod seriálu Prima CUP.
Paříž-Brest-Paříž: První česká účastnice v cíli nejstaršího cyklistického podniku světa
5. 9. 2023 | Kategorie: silniční
Amatérská vytrvalostní cyklistka Katka Rusá se stala první Češkou v cíli 1,200 km dlouhé trasy z hlavního města Francie do bretaňského Brestu a zpět.
» více novinek a videí
 
Reklama 
►