Cykloslet a testování kol a elektrokol s CYKLOŠVEC

Cykloslet a testování kol a elektrokol s CYKLOŠVEC

Datum vydání: 07.04.2023

Zveme vás na zahájení cykloturistické sezóny v Písku.

29. dubna je start pochodu i cyklovyjžďky z CYKLOŠVEC na Živec, Jarník a Vysoký Kamýk do Píseckých hor start GRVL880 Písek - Hamburk a 28. - 29. dubna testování kol a elektrokol Stevens, Galaxy, Totem, United, Orbea, Lectron, Crussis i elektrokoloběžek a skútrů Elektropower, Selvo aj. v prodejně CYKLOŠVEC Písek, U Hřebčince 2509

Testujeme v pátek 28. dubna od 9 do 17 hod. a v sobotu 29. dubna od 9 do 17 hod. Odborně vám poradí a nastaví kola i elektrokola náš zkušený tým prodejců a mechaniků. Ochutnávka nealko piva PITO z Pivovaru Samson zdarma.

Pochod a cyklovyjžďka z CYKLOŠVEC na Živec, Jarník a Vysoký Kamýk do Píseckých hor

Start prodejna CYKLOŠVEC Písek, U Hřebčince 2509 od 9 do 11 hod., Cíl: chata Živec od 10:30 do 15 hod. Destinace Strakonicko - Písecko vydává novou Turistickou vizitku k této jarní akci 29. 4. 2023 s KČT ČPA "Z CykloŠvec na Živec". Putovní výstava "České rekordy s Agenturou Dobrý den..."

Pěší trasa: Z CykloŠvec přes Jarník na Živec cca 5,5 km 
Cyklotrasa: Z CykloŠvec přes Jarník a Kamýk na Živec cca 41 km 
 
GRVL880 Písek - Hamburk

Nápad ujet trasu 880 kilometrů na kolech vznikl spontánně společně s přípravou projektu "Kola pro Radost". Trasa na gravelech Stevens povede podél Vltavy, Labe po silnicích a cyklostezkách z jihočeského Písku až do německého Hamburku do sídla výrobce kol a elektrokol Stevens bikes.

Během cesty budeme potkávat cyklisty a propagovat aktivity, které organizujeme a tímto způsobem informovat všechny, kteří chtějí zažít cyklistiku. Výzva dorazit do cíle a podpořit tak dobrou věc, není jen na nás. Přidejte se k nám a pokud nás po cestě potkáte budeme rádi. 
 

Start 29. dubna 2023 v 11 hod. prodejna CYKLOŠVEC Písek, U Hřebčince 2509, Informace na bikegroup.
 
Zveme vás také na testování 21. - 22. dubna České Budějoviceprodejna CYKLOŠVEC, Lidická 179/47. Další info zde
 
Další termíny a místa testování najdete zde.
 
Zdroj a foto: TZ CykloŠvecPoužíváním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

Reklama 

Reklama 


Aktuální novinky a videa

Úvodní závod seriálu Prima CUP přilákal téměř tisíc závodníků
15.04.2024 | Kategorie: MTB
Závodem Decathlon Hradec Králové odstartoval v sobotu 13. dubna desetidílný seriál horských kol Prima CUP.
Gaze a Richards triumfují v úvodním závodě Světového poháru horských kol v Mairiporu
14.04.2024 | Kategorie: MTB

Světový pohár horských kol odstartoval v brazílském městě Mairipora napínavým závodem short tracku pro elitní kategorie. Evie Richards z týmu Trek Factory a mistr světa Samuel Gaze z Alpecin Deceuninck triumfovali na náročné trati, předznamenávajíc tak další události v seriálu. 

 
Allegro TEST: Giant Reign 1
13.04.2024 | Kategorie: MTB, Testy
Giant letos představil mnoho novinek. My jsme si posvítili na Giant Reign z roku 2023. Reigna jsme vzali do jeho přirozeného prostředí, a to do závodního nasazení na pořádný kopec.
Nový Rocky Mountain Altitude 2024: Enduro zážitek na jiné úrovni
11.04.2024 | Kategorie: MTB
Rocky Mountain představil svůj nejnovější model horského kola - Altitude 2024. Tento model přináší několik inovací a vylepšení, které posouvají hranice toho, co je možné na horském kole dosáhnout.
Cannondale Synapse Neo 2024: Nová éra silniční cyklistiky
11.04.2024 | Kategorie: silniční
Cannondale představil svůj nejnovější model - Cannondale Synapse Neo. Toto silniční kolo je postavené na osvědčené geometrii a technologiích silničního stroje Cannondale Synapse.
» více novinek a videí