Charitativní dražba na podporu 12leté hendikepované sportovkyně Alex Borské!

Charitativní dražba na podporu 12leté hendikepované sportovkyně Alex Borské!

Datum vydání: 1. 2. 2021

Chceme vás tímto ​informovat o charitativní dražbě podepsaných cyklistických dresů Kateřiny Nash, Jitky Čábelické, Karly Štěpánové a Petra Vabrouška, jejíž celý výtěžek půjde na dobrou věc. Podpoříte tím 12letou Alex při cestě za jejím velkým životním snem!

 

Projekt BIKE HERO (www.bikehero.cz) ve spolupráci se Sport pomáhá (www.sportpomaha.org) a Markétou Peggy Marvanovou (www.peggymarvanova.cz) společně připravil v pořadí jíž druhou charitativní dražbu. Ta první, ve které se dražil dres Petera Sagana, Jaroslava Kulhavého, Ondřeje Cinka a Romana Kreuzigera, vynesla úctyhodnou částku 26.889 Kč. Ta Alex pomohla z části zafinancovat zavodní handbike vyrobený pro ni na míru. 

 

Protože pomáhat nás baví, tak jsme na sklonku loňského roku oslovili Karlu Štepánovou, která v nadsázce nazvala BIKE HERO “pekelným maratonem“ :-) jestli by nám do této druhé dražby neposkytla svůj podepsaný dres. Karla byla tak hodná, že k dresu navíc přidala i originální peněženku její vlastní výroby. Petr Vabroušek, kterého si velmi vážíme nejen jako výborného sportovce, ale také úžasného člověka, neváhal ani minutu a zaslal nám svou podepsanou závodní triatlonovou kombinézu. Jitka Čábelická zase věnovala svůj mistrovský dres i s cyklistickou čepkou Kolofix. Díky Lukáši Richterovi ze společnosti Trek máme v dražbě i dres Kateřiny Nash. Když se o dražbě Lukáš dozvěděl, neváhal a poskytl nám zarámovaný dres Katky, který ještě nedávno zdobil prostory jejich kanceláří. Všem chceme moc poděkovat a věříme, že se povede získat co největší částku, která Alex zase trochu pomůže a usnadní cestu za jejím velkým snem, a to reprezentovat Českou republiku na paralympiádě.   
 

 

Jak to všechno vlastně začalo:
 

Už je to pár let (konkrétně se psal rok 2018), kdy nás naše kamarádka a extrémní bikerka Markéta Peggy Marvanová seznámila právě s Alex. Nám se tehdy v hlavách rodila cyklistická výzva a Peggy nás přivedla na myšlenku dát jí i druhou tvář. Jsme rádi, že i po letech BIKE HERO lidi baví a je pro mnohé z nich opravdovým MTB challengem, ale stejně tak nás hřeje u srdce, že jejím prostřednictvím dokážeme někomu pomáhat. Někomu, kdo v životě neměl tolik štěstí jako většina z nás ostatních. Někomu, kdo do vínku kromě své neskutečné vytrvalosti a cílevědomosti dostal bohužel i vadu pohybového aparátu a páteře. Alex je ale opravdu velká bojovnice a navzdory osudu ukazuje všem, že žít a sportovat se dá i s hendikepem. 

 

Více o Alex Borské naleznete na www.facebook.com/alexborska 

 

Nyní tak máte jedinečnou šanci podpořit Alex a navíc získat v této charitativní dražbě podepsaný dres své hvězdy.
 

 

Kateřina Nash – aukro.cz/katerina-nash

 

Jitka Čábelická - aukro.cz/jitka-cabelicka

 

Karla Štěpánová - aukro.cz/karla-stepanova

 

Petr Vabroušek - aukro.cz/petr-vabrousek

 

Dražba startuje 1.2.2021 ve 20:00 na portálu Aukro.cz a končí ve čtvrtek 11.2.2021 ve 20:00. Využijte této výjimečné příležitosti získat cennou sběratelskou relikvii a zároveň podpořit Alex v její cestě za snem. 
 
Zdroj a foto: Bike Hero


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 

 Aktuální novinky a videa

Široký se blýskl pátým místem
6. 5. 2021 | Kategorie: silniční
Štěpán Široký z Favoritu Brno na Stevens se velmi dobře prezentoval v první části skvěle obsazeného mezinárodního závodu juniorů Grand Prix West Bohemia.
Jan Zatloukal stříbrný na Slovensku
3. 5. 2021 | Kategorie: MTB
Osmnáctiletý jezdec týmu NUTREND SPECIALIZED Racing Jan Zatloukal patří k nevýraznějším cyklistickým talentům nastupující generace bikerů.
Seriál NOVA CUP je nyní PRIMA CUP!
2. 5. 2021 | Kategorie: MTB, ostatní
Pořadatelé seriálu NOVA CUP k 1. květnu zveřejnili změnu generálního partnera seriálu, kterým se stala skupina Prima. S tím se pojí i nový název seriálu – PRIMA CUP.
V březnu kola na internetu trhala rekordy, prodávala se o 420 % více než vloni
2. 5. 2021 | Kategorie: ostatní
Z rozšířené kratochvíle se během uplynulých pár měsíců stal doslova fenomén - poptávka po jízdních kolech na internetu v posledních měsících významně roste.
Martin Stošek a český maratonský tým jsou světové jedničky!
29. 4. 2021 | Kategorie: MTB
Na pozici světové maratónské jedničky vystoupal bronzový muž podzimního Mistrovství světa v maratonu v turecké Sakaryi, Martin Stošek.
ŠKODA Pražský MTB pohár znovu mění termíny svých závodů!
27. 4. 2021 | Kategorie: MTB
Pand​emie koronaviru ovlivňuje náš všední život nevídaným způsobem a je jisté, že na blíže neurčitelnou dobu musíme počítat se značnou proměnlivostí a nestabilitou našich dlouhodobých plánů.
Cyklisté Topforex ATT Investments v Rakousku dokázali, že sehraný tým je základ
26. 4. 2021 | Kategorie: silniční
Tradiční Kirschblütenrennen letos oslavil 59. ročník – zdárně jej ovšem dokončilo pouhých 60 jezdců. 
Fotogalerie: Brno - Velká Bíteš - Brno
19. 4. 2021 | Kategorie: silniční

Konečně se domácí cyklistika v letošní sezoně dočkala. První závod silniční sezony uspořádal TJ Favorit Brno v rámci ŠKODA CUPU na trati Brno - Velká Bíteš - Brno.

Kukrle z Elkov Kasper vyhrál jarní klasiku Brno - Velká Bíteš - Brno
18. 4. 2021 | Kategorie: silniční
Vítězstvím Michaela Kukrleho ze stáje Elkov Kasper skončil úvodní podnik Českého poháru - ŠKODA Cupu 2021 Brno - Velká Bíteš - Brno.
Co Čech, to cyklista. Poptávka po kolech stoupla o polovinu
16. 4. 2021 | Kategorie: ostatní
První rozvolňování v kombinaci s dlouho očekávanými jarními teplotami způsobilo, že se české luhy a háje plní nadšenými cyklisty.
Silniční cyklistická sezona startuje v sobotu tradiční Bíteší
14. 4. 2021 | Kategorie: silniční
S mírným zpožděním odstartuje v sobotu 17. dubna domácí silniční sezona. Prvním závodem bude úvodní podnik ŠKODA Cupu - česká jarní klasika Brno - Velká Bíteš – Brno, která se pojede již po pětačtyřicáté.
Z centra Prahy na hlavní třídy Manhattanu
14. 4. 2021 | Kategorie: ostatní, silniční
Cyklistické pop-up akce organizované během pandemie COVID-19 komunitním cyklistickým sdružením Rubber N’ Road pomohly značce FESTKA dostat se na newyorský trh.
» více novinek a videí

 
Reklama 
►