Charitativní dražba na podporu 12leté hendikepované sportovkyně Alex Borské!

Charitativní dražba na podporu 12leté hendikepované sportovkyně Alex Borské!

Datum vydání: 1. 2. 2021

Chceme vás tímto ​informovat o charitativní dražbě podepsaných cyklistických dresů Kateřiny Nash, Jitky Čábelické, Karly Štěpánové a Petra Vabrouška, jejíž celý výtěžek půjde na dobrou věc. Podpoříte tím 12letou Alex při cestě za jejím velkým životním snem!

 

Projekt BIKE HERO (www.bikehero.cz) ve spolupráci se Sport pomáhá (www.sportpomaha.org) a Markétou Peggy Marvanovou (www.peggymarvanova.cz) společně připravil v pořadí jíž druhou charitativní dražbu. Ta první, ve které se dražil dres Petera Sagana, Jaroslava Kulhavého, Ondřeje Cinka a Romana Kreuzigera, vynesla úctyhodnou částku 26.889 Kč. Ta Alex pomohla z části zafinancovat zavodní handbike vyrobený pro ni na míru. 

 

Protože pomáhat nás baví, tak jsme na sklonku loňského roku oslovili Karlu Štepánovou, která v nadsázce nazvala BIKE HERO “pekelným maratonem“ :-) jestli by nám do této druhé dražby neposkytla svůj podepsaný dres. Karla byla tak hodná, že k dresu navíc přidala i originální peněženku její vlastní výroby. Petr Vabroušek, kterého si velmi vážíme nejen jako výborného sportovce, ale také úžasného člověka, neváhal ani minutu a zaslal nám svou podepsanou závodní triatlonovou kombinézu. Jitka Čábelická zase věnovala svůj mistrovský dres i s cyklistickou čepkou Kolofix. Díky Lukáši Richterovi ze společnosti Trek máme v dražbě i dres Kateřiny Nash. Když se o dražbě Lukáš dozvěděl, neváhal a poskytl nám zarámovaný dres Katky, který ještě nedávno zdobil prostory jejich kanceláří. Všem chceme moc poděkovat a věříme, že se povede získat co největší částku, která Alex zase trochu pomůže a usnadní cestu za jejím velkým snem, a to reprezentovat Českou republiku na paralympiádě.   
 

 

Jak to všechno vlastně začalo:
 

Už je to pár let (konkrétně se psal rok 2018), kdy nás naše kamarádka a extrémní bikerka Markéta Peggy Marvanová seznámila právě s Alex. Nám se tehdy v hlavách rodila cyklistická výzva a Peggy nás přivedla na myšlenku dát jí i druhou tvář. Jsme rádi, že i po letech BIKE HERO lidi baví a je pro mnohé z nich opravdovým MTB challengem, ale stejně tak nás hřeje u srdce, že jejím prostřednictvím dokážeme někomu pomáhat. Někomu, kdo v životě neměl tolik štěstí jako většina z nás ostatních. Někomu, kdo do vínku kromě své neskutečné vytrvalosti a cílevědomosti dostal bohužel i vadu pohybového aparátu a páteře. Alex je ale opravdu velká bojovnice a navzdory osudu ukazuje všem, že žít a sportovat se dá i s hendikepem. 

 

Více o Alex Borské naleznete na www.facebook.com/alexborska 

 

Nyní tak máte jedinečnou šanci podpořit Alex a navíc získat v této charitativní dražbě podepsaný dres své hvězdy.
 

 

Kateřina Nash – aukro.cz/katerina-nash

 

Jitka Čábelická - aukro.cz/jitka-cabelicka

 

Karla Štěpánová - aukro.cz/karla-stepanova

 

Petr Vabroušek - aukro.cz/petr-vabrousek

 

Dražba startuje 1.2.2021 ve 20:00 na portálu Aukro.cz a končí ve čtvrtek 11.2.2021 ve 20:00. Využijte této výjimečné příležitosti získat cennou sběratelskou relikvii a zároveň podpořit Alex v její cestě za snem. 
 
Zdroj a foto: Bike Hero


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 

 Aktuální novinky a videa

Návrat Favoritu Brno ze soustředění ve Španělsku
23. 2. 2021 | Kategorie: silniční
Cyklisté silničního týmu mužů Favoritu Brno se vrátili z třítýdenního kempu ve španělské Esteponě, kde našli ideální podmínky pro trénink na kolech Stevens.
Nedostupnost kol v roce 2021: Můžete čekat třeba až do léta
19. 2. 2021 | Kategorie: MTB, ostatní, silniční
Podívejte se na video, kde Trail Hunter otevře problematiku nedostupnosti kol.
Festka a CHATTY představili kolekci triček a mikin nejen pro cyklisty
12. 2. 2021 | Kategorie: ostatní, silniční
Český výrobce prémiových silničních kol Festka se spojil s přední českou módní značkou CHATTY a společně připravili limitovanou kolekci merchandisingu Festka x CHATTY v podobě triček a mikin nejen pro vášnivé cyklisty.
Představujeme dres Favoritu Brno na sezónu 2021
7. 2. 2021 | Kategorie: ostatní, silniční
Favorit Brno představuje dres na sezónu 2021, který stejně jako v minulém roce vyrobila firma JER53Y.
Jaroslav Kulhavý v týmu Česká spořitelna - Accolade
6. 2. 2021 | Kategorie: MTB
Dvojnásobný olympijský medailista ​Jaroslav Kulhavý mění dres.
Registrace do ŠKODA eCUP 2021 spuštěna!
4. 2. 2021 | Kategorie: ostatní
Start prvního závodu ze seriálu virtuálních cyklistických závodů ŠKODA eCUP 2021 se rychle blíží.  Soutěž se skládá ze čtyř on-line závodů a do celkového pořadí ŠKODA eCUPu se započítají tři nejlepší výsledky. První závod pojmenovaný Toskánsko je na programu již 11. února.
Charitativní dražba na podporu 12leté hendikepované sportovkyně Alex Borské!
1. 2. 2021 | Kategorie: ostatní
Chceme vás tímto informovat o charitativní dražbě podepsaných cyklistických dresů Kateřiny Nash, Jitky Čábelické, Karly Štěpánové a Petra Vabrouška, jejíž celý výtěžek půjde na dobrou věc. Podpoříte tím 12letou Alex při cestě za jejím velkým životním snem!
ŠKODA eCUP 2021 - Seriál virtuálních cyklistických závodů
1. 2. 2021 | Kategorie: ostatní
Všichni si uvědomujeme, že to, co ještě před rokem bylo bráno jako okrajová záležitost případně hudba budoucnosti, doba „covidová“ v řadě oblastí, a sport nevyjímaje, posunula během krátké doby do reality a každodenní činnosti.
Nejoblíbenější kola Festka v roce 2020 mezi fanoušky značky na Instagramu
26. 1. 2021 | Kategorie: silniční
Česká technologická firma Festka, která se specializuje na zakázkovou výrobu silničních kol a rámů nejvyšší kvality, zaznamenala v minulém roce zvýšený zájem o svá kola, a to nejenom v počtu vyrobených kol, ale také v zájmu o značku na sociálních sítích a v médiích.
GoPro: Top 10 Mountain Bike
26. 1. 2021 | Kategorie: MTB
Výběr TOP 10 od GoPro.
Reprezentace MTB juniorů a U23 v plné přípravě na Mallorce
23. 1. 2021 | Kategorie: MTB, silniční
Navzdory mnoha logistickým problémům a koronavirovým komplikacím odcestoval tým Reprezentace MTB kategorií junior a U23 na společné soustředění na Mallorce.
Dohoda s UCI rozšiřuje v roce 2021 cyklistickou nabídku Eurosportu
20. 1. 2021 | Kategorie: ostatní, silniční
Eurosport pokračuje v upevňování svého postavení tzv. Domova cyklistiky a pro rok 2021 si od Evropské vysílací unie (EBU) zajistil řadu práv na vysílání světových akcí Mezinárodní cyklistické unie (UCI).
» více novinek a videí

 
Reklama 
►