Český svaz cyklistiky a Škoda Auto prodlužují partnerství

Český svaz cyklistiky a Škoda Auto prodlužují partnerství

Datum vydání: 02.02.2024

Společnost Škoda Auto bude další čtyři roky generálním partnerem Českého svazu cyklistiky. Prodloužení spolupráce oznámily obě strany před cyklokrosovým mistrovstvím světa v Táboře, kde je mladoboleslavská automobilka hlavním partnerem šampionátu.

„Partnerství se společností Škoda Auto je pro nás naprosto zásadní a jsme velmi vděční, že jsme se domluvili na pokračování i v dalším období. Dlouhodobě si vážíme podpory, kterou automobilka coby generální partner cyklistice věnuje a jsme rádi, že pomáhá rozvoji cyklistiky v České republice v duchu svého hesla ‚hrdý partner všech cyklistů,“ uvedl Petr Marek, prezident Českého svazu cyklistiky.

Škoda tak bude znovu vidět na všech domácích pohárech napříč cyklistickými disciplínami (silnice, horská kola, dráha, BMX či cyklokros).

„Samostatnou kapitolou je pak reprezentace, kde má Škoda čestné místo nejen na dresech, ale poskytuje i vozový park pro výjezdy reprezentačních výběrů na nejrůznější akce. Kromě toho budou automobily Škoda sloužit pro potřeby organizátorů a pořadatelů závodů, promotérů pohárů nebo rozhodčí při závodech. Společně pak chystáme i řadu aktivit a kampaní na podporu cyklistiky u nás,“ dodal Petr Marek.


Nová smlouva byla podepsána do konce roku 2027. Mladoboleslavská automobilka poskytne svazu celkem 13 vozů. K dispozici budou převážně vozy plně elektrické modelové řady Enyaq.

„Partnerství s Českým svazem cyklistiky skvěle zapadá do strategie a poslání naší značky, která má cyklistiku pevně zakořeněnou ve své historii. Tato spolupráce nám jedinečným způsobem umožňuje podporovat všechny aktivní́ sportovce napříč disciplínami a věkovými kategoriemi. Věříme, že naše angažmá́ v roli generálního partnera cyklistického svazu přispěje k dalšímu rozvoji a oblibě cyklistiky v České republice na všech výkonnostních úrovních a budeme součástí vynikajících výkonů a zážitků celé cyklistické rodiny,“ řekl vedoucí marketingu českého zastoupení Škoda Auto Libor Šedivák.

Zdroj: TZ ČSC, foto: Rene Fluger


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Čeští bikeři otevřeli Cyprus Sunshine Cup úspěšně!
23.02.2024 | Kategorie: MTB
Cyprus Sunshine Cup 2024 rozproudil vášeň a napětí mezi nadšenými fanoušky horských kol! První ze série tří závodů odstartoval ve středu 21. února na malebném ostrově Kypr. 
Nový Canyon Spectral s menším zdvihem ale větší porcí zábavy
22.02.2024 | Kategorie: MTB
Canyon Spectral je jedním z nejoblíbenějších trailbiků na trhu, který nabízí skvělou kombinaci výkonu, komfortu a cenové dostupnosti. Pro rok 2024 se Canyon rozhodl vylepšit tento model vylepšují hned několika změnami.
Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
» více novinek a videí