Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2: aerodynamický závodní stroj

Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2: aerodynamický závodní stroj

Datum vydání: 15.02.2024

Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2 je jeden z nejlepších a nejrychlejších silničních kol na trhu. Tento model kombinuje špičkovou technologii, vynikající kvalitu a atraktivní design, který zaujme na první pohled.


Co je na tomto kole tak zvláštní?
 

Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2 je vybaven karbonovým rámem, který byl optimalizován ve větrném tunelu společně se specialisty na aerodynamiku z firmy Swiss Side.

Tento rám má speciální profil trubek, který minimalizuje odpor vzduchu a zvyšuje efektivitu jízdy. Rám je také velmi lehký a tuhý, což přispívá k lepšímu zrychlení a ovladatelnosti.

Kromě rámu je Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2 osazen kvalitními komponenty, které zaručují vysoký výkon a spolehlivost. Mezi ně patří:

  • Elektronický řazení Shimano Ultegra Di2, které je přesné, rychlé a snadno ovladatelné pomocí tlačítek na řídítkách.

  • Karbonová kola DT Swiss ARC 1400 Dicut, která mají aerodynamický tvar a nízkou hmotnost. Kola jsou navržena tak, aby dobře fungovala s širokými plášti, které zlepšují komfort a přilnavost.

  • Integrované kabely, které procházejí uvnitř rámu a řídítek. Tím se snižuje odpor vzduchu a zvyšuje estetika kola.

  • Karbonové řídítko a představec Canyon CP10 Aerocockpit, které jsou jedním celkem a umožňují nastavit optimální polohu pro jízdu. Řídítko má také integrovaný držák pro cyklopočítač nebo navigaci.


Pro koho je toto kolo určeno?
 

Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2 je ideální volbou pro závodníky a nadšené cyklisty, kteří hledají rychlé, stabilní a krásné kolo. Toto kolo je schopné konkurovat nejlepším modelům na trhu a poskytnout vám výhodu v každém závodě nebo tréninku. Ať už jezdíte na rovině, do kopce nebo ve skupině, s tímto kolem budete mít vždy pocit, že letíte.

Pokud Vás zaujal Canyon Aeroad CF SLX 8 Di2, můžete si ho objednat na oficiálních stránkách výrobce.

Cena tohoto kola je 5 699 € (149 999 Kč) a je dostupný v několika barevných variantách a velikostech. Tento aerodynamický závodní stroj Vám zpříjemní každou jízdu.

 Zdroj: Canyon
Foto: Caynon
Autor: Tým Cyklorepublic, Canyon


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

Reklama 

Reklama 


Aktuální novinky a videa

Gaze a Richards triumfují v úvodním závodě Světového poháru horských kol v Mairiporu
14.04.2024 | Kategorie: MTB

Světový pohár horských kol odstartoval v brazílském městě Mairipora napínavým závodem short tracku pro elitní kategorie. Evie Richards z týmu Trek Factory a mistr světa Samuel Gaze z Alpecin Deceuninck triumfovali na náročné trati, předznamenávajíc tak další události v seriálu. 

 
Allegro TEST: Giant Reign 1
13.04.2024 | Kategorie: MTB, Testy
Giant letos představil mnoho novinek. My jsme si posvítili na Giant Reign z roku 2023. Reigna jsme vzali do jeho přirozeného prostředí, a to do závodního nasazení na pořádný kopec.
Nový Rocky Mountain Altitude 2024: Enduro zážitek na jiné úrovni
11.04.2024 | Kategorie: MTB
Rocky Mountain představil svůj nejnovější model horského kola - Altitude 2024. Tento model přináší několik inovací a vylepšení, které posouvají hranice toho, co je možné na horském kole dosáhnout.
Cannondale Synapse Neo 2024: Nová éra silniční cyklistiky
11.04.2024 | Kategorie: silniční
Cannondale představil svůj nejnovější model - Cannondale Synapse Neo. Toto silniční kolo je postavené na osvědčené geometrii a technologiích silničního stroje Cannondale Synapse.
Mondraker Duna 2024: Nový standard v eMTB
09.04.2024 | Kategorie: MTB
Mondraker Duna 2024 je nejnovější přírůstek do rodiny horských kol s elektrickým motorem. Toto kolo je pozicionováno jako Super Enduro lehkých e-kol.
» více novinek a videí