Cannondale Synapse Neo 2024: Nová éra silniční cyklistiky

Cannondale Synapse Neo 2024: Nová éra silniční cyklistiky

Datum vydání: 11.04.2024

Cannondale představil svůj nejnovější model - Cannondale Synapse Neo. Toto silniční kolo je postavené na osvědčené geometrii a technologiích silničního stroje Cannondale Synapse, ale s jedním zásadním rozdílem - je doplněné o 250W motor a 500Wh baterii z dílny BOSCH.


 
Synapse Neo je k dispozici ve dvou modelech, které se liší pouze další externí výbavou. Všechny modely jsou osazeny stejnými prvky - 250W motorem a 500Wh baterií. Tato kombinace umožňuje jezdcům udržovat konstantní rychlost až 25 km/h.
 

 
Synapse Neo bylo navrženo jako vytrvalostní závodní stroj. Jeho rám je navržen tak, aby více pohltil rázy od kol, což zajišťuje pohodlnější posed a příjemnější projev na nekvalitní silnici. To ocení nejen vytrvalostní jezdci, ale i běžní smrtelníci, kteří si prostě chtějí užít silniční cyklistiku.
 

 
Cannondale Synapse Neo představuje novou éru v cyklistice. S jeho pomocí můžete objevovat nové cesty a prodloužit své jízdy dál, než jste kdy mysleli, že je možné. Ať už jste zkušený cyklista nebo jen začátečník, Synapse Neo vám nabídne zcela nový zážitek z jízdy na kole.

Více informací na webu výrobce zde: cannondalebikes.cz
Autor: Tým CykloRepublic
Foto: Cannondale


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Shimano představilo nejnovější elektrickou gravel sadu GRX Di2
29.05.2024 | Kategorie: cyklokros, ostatní
Shimano, světový lídr v oblasti cyklistických komponentů, představil svou nejnovější sadu GRX Di2 12-speed, která je speciálně navržena pro gravel cyklistiku. Tato sada přináší řadu inovací a vylepšení, které posouvají hranice toho, co je možné na gravelovém kole dosáhnout.
Prima CUP: Třetí závod vyhrál Filip Rydval
29.05.2024 | Kategorie: MTB
Třetí závod cyklistického seriálu Prima CUP odstartoval v neděli 26. května v Machově na Náchodsku.
Stevens 5X - elegantní a pohodlný společník
28.05.2024 | Kategorie: ostatní
Čistý vzhled modelu Stevens 5X je přímočarý a zároveň pohodlný - díky lehkému hliníkovému rámu s třikrát zeslabovanými trubkami a precizně vyladěné odpružené vidlici Suntour NXC-D s lockoutem.
AKCE TÝDNE: Nejvýhodnější týdenní nabídky (27.5-2.6.2024)
27.05.2024 | Kategorie:
Vítejte v novém týdnu plném neodolatelných slev! Přinášíme Vám exkluzivní výběr nejlepších nabídek, které si nesmíte nechat ujít. Objevujte s námi ty nejzajímavější produkty, které splní všechna Vaše očekávání a ještě více.
Pidcock a Ferrand-Prévot ovládli Nové Město, Češi zářili v maratonu
26.05.2024 | Kategorie: MTB
Thomas Pidcock a Pauline Ferrand-Prévot si v neděli připsali triumfy v závodech XCO na horských kolech v rámci Světového poháru v Novém Městě na Moravě.
» více novinek a videí