Cannondale Moterra SL 2024: lehký e-bike s vysokým výkonem

Cannondale Moterra SL 2024: lehký e-bike s vysokým výkonem

Datum vydání: 27.02.2024

Cannondale představil novinku pro rok 2024: Moterra SL, e-bike, který kombinuje nízkou hmotnost, vysoký výkon a skvělé ovládání. Nová Moterra SL je první trailbike se zdvihem 150 mm, 600Wh baterií, 600 W výkonem a 85Nm točivým momentem, který dosahuje hmotnosti pod 20 kg. Jak je to možné?
 


Lehký karbonový rám s technologií FlexPivot

Moterra SL má rám zhotovený z karbonu, který je nejen pevný a tuhý, ale také lehký. Zadní stavba využívá technologii FlexPivot, která nahrazuje klasický čep zadního zavěšení pružnou zónou v řetězových vzpěrách. Tím se snižuje hmotnost, složitost a potřeba údržby. Zadní odpružení má zdvih 150 mm a je laděné pro každou velikost rámu, aby poskytovalo optimální trakci, stabilitu a hravost.
 


Výkonný motor

Moterra SL je vybavena na míru upraveným motorem Shimano EP801, který nabízí vysoký výkon a točivý moment 85 Nm. Motor je kompaktní, tichý a spolehlivý. Baterie má kapacitu 601 Wh a je integrována do rámu. Baterie je lehká a má vysoký poměr wattů na kilogram, což znamená, že nabízí více energie při nižší hmotnosti. Baterie je také snadno vyjímatelná a dobíjí se rychle.

 

Čtyři režimy jízdy

Moterra SL má čtyři režimy jízdy, které si můžete přepínat podle potřeby. Režimy jsou speciálně upraveny pro Moterru SL, aby vám poskytovaly maximální zábavu a dojezd. Režimy jsou:

  • Eco: pro maximální úsporu energie a dojezd

  • Trail: pro vyváženou kombinaci výkonu a efektivity

  • Boost: pro maximální výkon a zrychlení

  • Walk: pro pohodlné posunutí kola pěšky

Pokud chcete ještě více výkonu, můžete aktivovat funkci BOOST, která vám dodá extra 600 W na 10 sekund. Tím si můžete užít rychlé předjíždění, strmé stoupání nebo jen zábavné sprinty.

 


Moderní geometrie

Moterra SL má moderní geometrii, která zaručuje skvělé ovládání a jistotu na jakémkoliv terénu. Hlavová trubka má úhel 64 stupňů, který poskytuje stabilitu při sjezdech. Sedlová trubka má úhel 76 stupňů, který zajišťuje efektivní šlapání a komfort. Reach je dlouhý a dává vám dostatek prostoru a kontroly. Kolo má mullet konfiguraci, tedy 29" kolo vpředu a 27,5" kolo vzadu. Tím se zvyšuje ovladatelnost, záběr a obratnost.Závěr

Cannondale Moterra SL je e-bike, který překonává hranice mezi lehkostí a výkonem. Je to stroj, který vám umožní jezdit větší vzdálenosti rychleji a zábavněji. Je to e-bike, který vám dá pocit, že jezdíte na normálním kole, ale s extra silou a výdrží. Je to e-bike, který vás nadchne.
 


Ceny

Moterra SL - 359 999Kč
Moterra SL1 - 244 999Kč
Moterra SL2 - 189 999Kč


Více na webu výrobce: ODKAZ
 Autor: Tým CykloRepublic


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Výsledky: MČR XCO Harrachov
20.07.2024 | Kategorie: MTB
Kompletní výsledková listina z MČR v Harrachově.
Giant představil nejnovější generaci svých gravel kol
18.07.2024 | Kategorie: MTB, cyklokros
Nová řada gravel kol je vybavena vnitřním vedením kabelů a integrovaným úložným prostorem pro vyšší rychlost a všestrannost.
Perfektní sportovní doplněk – prémiové samolepky na kolo
16.07.2024 | Kategorie: Komerční sdělení

Vítejte ve světě, kde váš cyklistický zážitek právě dostal novou dimenzi. StickersMakers vyrábí prémiové samolepky určené pro amatérské i profesionální sportovce.

AKCE TÝDNE: Nejvýhodnější týdenní nabídky (15.7.-21.7.2024)
15.07.2024 | Kategorie:
Začátek nového týdne znamená další vlnu slev! Opět jsme tento týden nelenili a připravili jsme si pro Vás další přehled slev. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
Italské Livigno je tréninkovým rájem sportovců. Pravidelně se zde vrací i náš olympijský tým!
10.07.2024 | Kategorie: ostatní
Zatímco se v létě většina Evropy přesouvá na dovolenou do přímořských letovisek, sportovní nadšenci míří do Livigna.
» více novinek a videí