CYKLOŠVEC otevřel novou prodejnu v Písku

CYKLOŠVEC otevřel novou prodejnu v Písku

Datum vydání: 1. 9. 2021

V píseckém obchodním centru U Hřebčince, hned vedle hypermarketu Albert a na frekventovaném dopravním uzlu Praha - České Budějovice – Tábor vyrostla hne​d vedle velkoskladu a velkého parkoviště nová prodejna CYKLOŠVEC.

Plocha 300m2 je dostatečně velká pro prezentaci všech značek, které CYKLOŠVEC dováží do naší republiky. Naleznete zde samozřejmě kola domácí stáje – GALAXY, hamburský STEVENS, elektrokola Totem a novinku UNITED, pláště a duše KENDA, přilby a tretry CATLIKE, odpružení FOX a MARZOCCHI, napletená kola a ráfky RODI, BLACK JACK, silniční komponenty DEDA ELEMENTI, maziva RSP, elektroniku SIGMA, řetězy a pastorky KMC, díly a doplňky NEXELO včetně prémiové řady NEXELO SUPREME, M-WAVE, VELO nebo třeba populární vložky do plášťů TANNUS ARMOUR.

Již tak široký sortiment doplňují kola a elektrokola CRUSSIS, LECTRON, FUJI, BIANCHI, ORBEA a DEMA. Na okraji zájmu nestojí ani elektrické vozíky a skútry ELEKTROPOWER a SELVO. Samozřejmostí jsou pak i komponenty SHIMANO které v oficiálním Shimano Service Centru nemohou chybět. Z dalších značek najdete na prodejně například oblečení Craft a Progress, mycí prostředky CYKLOSTAR a mnoho dalšího. 

V nové dílně, která je součástí prodejny Vám pravidelně školení mechanici poskytnou kvalitní servis Vašich kol i elektrokol.  Další plánované rozšíření se bude týkat zvětšení a modernizace FOX a MARZOCCHI servisního centra, které se bude nacházet ve staronových prostorách původní prodejny. 

Maloobchod - otevírací doba: 

Po - Pá 8 - 17 hod 
Sobota - 9 - 12 hod. 
email: pisekuhrebcince@cyklosvec.cz 
tel. 382 206 450
web: www.cyklosvec.cz

Velké parkoviště přímo před vchodem do prodejny umožňuje pohodlné parkování a zázemí velkoobchodního skladu je zárukou dostupnosti široké nabídky velikostí a barev, které jsou ihned k dispozici.  
 
Zdroj: TZ CykloŠvec, foto: Jan VávraPoužíváním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 


Aktuální novinky a videa

Gočárovy schody v Hradci Králové již 28. září
24. 9. 2021 | Kategorie: MTB
Tradiční termín 28. září patří exhibiční akci Gočárovy schody, která se uskuteční na Svatého Václava a Den české státnosti v Hradci Králové.
Biková sezóna končí - startuje finálový víkend Pražského MTB poháru!
24. 9. 2021 | Kategorie: MTB
Sezóna horských kol 2021 finišuje a ke svému vyvrcholení směřuje i seriál v olympijském cross country pro všechny věkové a výkonnostní kategorie cyklistů.
Galaxy Stevens série: Sušický High Point maraton vyhrál Jiří Reeh
21. 9. 2021 | Kategorie: MTB
V Sušici proběhl již čtvrtý ročník Sušického High Point MTB maratonu.
Prima CUP: Maratonskými mistry Holubová a Strož
20. 9. 2021 | Kategorie: MTB
Na devátém závodě seriálu Prima CUP se rozhodlo o národních šampionech v maratonu. Proporce mistrovského závodu Kross Harrachov byly 115 kilometrů s převýšením přes 3.750 výškových metrů. S extrémně náročnou trasou si nejlépe poradila mladičká Adéla Holubová a Jan Strož.
Na MS do Belgie jede 17 českých cyklistů
16. 9. 2021 | Kategorie: silniční
Celkem 17 silničních cyklistů bude reprezentovat Českou republiku na mistrovství světa v Belgii, které se koná od 19. do 26. září.
Konečný i Zatloukal celkovými vítězi Českého poháru MTB!
16. 9. 2021 | Kategorie: MTB
Jezdci týmu NUTREND Specialized Racing, Filip Konečný a Jan Zatloukal se stali, ve svých kategoriích junior a U23, celkovými vítězi IZOMAT Českého poháru horských kol 2021.
Brambora z Tokia potvrzuje životní sezónu Patrika Jahody!
13. 9. 2021 | Kategorie: ostatní
Výborné, ale nepopulární čtvrté místo vybojoval na paralympijských hrách v Tokiu český reprezentant a člen týmu NUTREND Specialized Racing.
Pozvánka na 2. závod Galaxy Stevens série - Sušický High Point maraton
11. 9. 2021 | Kategorie: MTB
Přijeďte si zazávodit i s dětmi na 2. závod Galaxy Stevens série 2021 - Sušický High Point maratontřetí zářijovou sobotu do Sušice, pomyslné brány Šumavy. Koná se zde již tradiční MTB maraton, který prověří, kolik jste toho letos natrénovali.
Stevens G. Benedikt MTB maraton vyhrál Jan Písař
11. 9. 2021 | Kategorie:
Stevens G. Benedikt MTB maraton vyhrál na trase 50 km Jan Písař z týmu Cycle Experts Mezi ženami slavila vítězství Kateřina Stanzelová.
Pražský MTB pohár čekají finálové závody ve Kbelích a Libuši!
8. 9. 2021 | Kategorie: MTB
ŠKODA Pražský MTB pohár 2021 se připravuje na dva finálové závody ve Kbelích a Libuši, které určí celkové vítěze celoroční soutěže a držitele originálních trofejí s pražskou dlažební kostkou.
Silniční cyklisty čeká ME v Itálii, trenér věří v medaili
7. 9. 2021 | Kategorie: silniční
Od středy do neděle hostí italské Trento mistrovství Evropy silničních cyklistů. Česko bude reprezentovat celkem 20 závodníků a reprezentační trenér Tomáš Konečný věří, že se podaří vybojovat nějaká medaile.
Prima CUP - Silesia Bike Marathon
6. 9. 2021 | Kategorie: MTB
Podívejte se na reportáž ze závodu Silesia Bike Marathon. 
» více novinek a videí

 
Reklama 
►