CYKLOŠVEC nabízí široký výběr trenažérů

CYKLOŠVEC nabízí široký výběr trenažérů

Datum vydání: 26.02.2022

Nepodceňujte zimní přípravu a připravte se na novou cyklistickou sezonu z tepla Vašeho domova.

CykloŠvec nabízí širokou škálu cyklotrenažerů a tréninkových válců od značek ROTOM-Wave a ELITE ve všech cenových kategoriích.

Skládací model M-Wave Vám neudělá díru v peněžence, nezabere mnoho místa a dálkově ovládaná míra zátěže zlepší Vaši kondici, ať už budete trénovat na jakémkoliv rozměru kol (26-29“). Z druhé strany nabídky můžete sáhnout po interaktivních modelech prémiové značky ELITE, propojitelných s počítačem a užívat si množství sofistikovaných funkcí. Kromě toho Vás potěší i akční ceny této značky, které najdete zde.
Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

 


Aktuální novinky a videa

Čeští bikeři otevřeli Cyprus Sunshine Cup úspěšně!
23.02.2024 | Kategorie: MTB
Cyprus Sunshine Cup 2024 rozproudil vášeň a napětí mezi nadšenými fanoušky horských kol! První ze série tří závodů odstartoval ve středu 21. února na malebném ostrově Kypr. 
Nový Canyon Spectral s menším zdvihem ale větší porcí zábavy
22.02.2024 | Kategorie: MTB
Canyon Spectral je jedním z nejoblíbenějších trailbiků na trhu, který nabízí skvělou kombinaci výkonu, komfortu a cenové dostupnosti. Pro rok 2024 se Canyon rozhodl vylepšit tento model vylepšují hned několika změnami.
Zpátky v závodním režimu! Na Kypru za dva dny startuje Cyprus Sunshine Cup 2024
19.02.2024 | Kategorie: MTB
Jsme pouze dva dny od začátku prvního závodu Cyprus Sunshine Cup na Středomořském ostrově Kypr, kam se seriál vrací po čtyřleté pauze.
AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (19. 2. -25. 2. 2024)
19.02.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Začátek nového týdne znamená další vlny slev! Připojte se k nám při objevování čerstvých výhod a unikátních příležitostí. Ať už máte jakékoliv přání, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a zároveň ušetřit peníze.
MEDITERRANEAN EPIC: Vítězství pro Allemana, Stošek a Petruš úspěšně zahajují sezónu!
15.02.2024 | Kategorie: MTB
Počáteční klání sezóny pro horské cyklisty, závod Mediterranean Epic, uzavřelo své brány s triumfem Wouta Allemana a Rosy van Doorn.
» více novinek a videí