Brno kořistí Kaňkovského

Brno kořistí Kaňkovského

Datum vydání: 06.10.2012

Hvězdně obsazený hodinový závod Cofidis silniční kritérium vyhrál Alois Kaňkovský z Dukly Praha. Na druhé příčce dojel zlatý olympionik Jaroslav Kulhavý. Pro třetí místo si dojel Michal Kesl jezdící za tým Madeta Fitness - Specialized (CK Windoors Příbram).

 

Nejen hojná účast závodníků, ale i kvalitní trať přilákala velké množství diváků. Takto by se dal shrnout poslední díl Cofidis Cupu, který probíhal společně s brněnským veletrhem Bike Brno. Od startu závodu byla vidět řada nástupů, které byly obohaceny prémiemi. V cíli byl nejrychleji s odstupem několika metrů Alois Kaňkovský. 

 Alois Kaňkovský - ASC DUKLA  PRAHA

„Hodně mi pomohl Honza Bárta, protože na odjíždění to moc nebylo, dost foukalo. Když by tam člověk v zatáčce zariskoval, nebylo by příjemný spadnout na konci sezony. Honza si jel svůj závod a ve finále mě těch pět kol pohlídal. Jsem spokojený, že jsme vyhráli.“

 


 

Jan Bárta - TEAM NETAPP

„S Aloisem jsme byli domluvení, sjížděl jsem úniky, a protože vím, že je špurtér, rád jsem mu pomohl vyhrát. Závod byl rychlý, protilehlá rovina byla celkem tvrdá, byla proti větru a decentně do kopce.“

 


 

 

Jaroslav Kulhavý - SPECIALIZED RACING

„Dneska jsem překvapený, jelo se mi opravdu dobře. Dokonce jsem si závod užil, čekal jsem trošku opak, protože poslední tři dny byly docela náročné. Moc jsem toho nenaspal, milion akcí a trénink dá se říci skoro nulový. Závod byl perfektní. Kritéria mi moc nesedí, ale jelikož je to letos asi třetí nebo čtvrté, tak se do toho dostávám i zatáčky se mi jezdí jinak. Začíná mě to jít, ale byl to můj poslední závod, letos už z toho nic nebude. Druhé místo je perfektní.“

 


 

Michal Kesl - MADETA FITNESS - SPECIALIZED (CK Windoors Příbram)

„Trať byla technicky náročná, byl tam vzadu štěrk, ale Alois mi tam docela pomohl. Spolu s Bártou jeli poslední tři kola a já se za nimi vyvezl. Měl jsem to štěstí, že jsem byl na třetím místě.“
 


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

Reklama 

Reklama 


Aktuální novinky a videa

Američan Blevins a Švédka Rissvedsová triumfují v cross country v Mairipoře
15.04.2024 | Kategorie: MTB
Po úvodním závodě short tracku se závodníci v Mairipoře opět sešli na startu, tentokrát na cross country. Mezi muži si pro vítězství dojel Američan Christopher Blevins, zatímco u žen triumfovala Švédka Jenny Rissvedsová. 
AKCE TÝDNE: Nejvýhodnější týdenní nabídky (15.4-21.4.2024)
15.04.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Nový týden, nová vlna slev! Přinášíme Vám čerstvou dávku výhod a jedinečných příležitostí. Pojďte s námi objevovat nejnovější a nejatraktivnější nabídky týdne.
Úvodní závod seriálu Prima CUP přilákal téměř tisíc závodníků
15.04.2024 | Kategorie: MTB
Závodem Decathlon Hradec Králové odstartoval v sobotu 13. dubna desetidílný seriál horských kol Prima CUP.
Gaze a Richards triumfují v úvodním závodě Světového poháru horských kol v Mairiporu
14.04.2024 | Kategorie: MTB

Světový pohár horských kol odstartoval v brazílském městě Mairipora napínavým závodem short tracku pro elitní kategorie. Evie Richards z týmu Trek Factory a mistr světa Samuel Gaze z Alpecin Deceuninck triumfovali na náročné trati, předznamenávajíc tak další události v seriálu. 

 
Allegro TEST: Giant Reign 1
13.04.2024 | Kategorie: MTB, Testy
Giant letos představil mnoho novinek. My jsme si posvítili na Giant Reign z roku 2023. Reigna jsme vzali do jeho přirozeného prostředí, a to do závodního nasazení na pořádný kopec.
» více novinek a videí