Blíží se Slavnostní večer TOMKET Pražského MTB poháru 2019!

Blíží se Slavnostní večer TOMKET Pražského MTB poháru 2019!

Datum vydání: 31. 10. 2019

Seriál závodů v olympijském cross country pro všechny věkové a výkonnostní kategorie cyklistů, včetně cyklistů s handicapem TOMKET Pražský M​TB pohár 2019 čeká v tomto roce už jenom jeden podnik a tím je Slavnostní večer, který se uskuteční v pátek 15. listopadu 2019 v přívětivém prostředí Music klubu Lidového domu Kbely. 

Slavnostní večer bude mít rychlý spád, na minuty rozpracovaný scénář a program toho musí zvládnout opravdu hodně. Vyhlášeny budou všechny vypsané soutěžní kategorie TOMKET Pražského MTB poháru 2019. Ocenění získá „Objev roku“, „Trenér roku“ i „Tým roku 2019“.

K cyklistickým legendám, trenérovi Pavlovi Vršeckému, mnohonásobné mistryni světa Bohunce Lomové a cyklokrosaři Miloslavovi Kvasničkovi přistoupí další velká osobnost české cyklistiky do „Síně slávy TOMKET Pražského MTB poháru“.

Pražský cyklistický svaz udělí každoroční ocenění „Osobnostem pražské cyklistiky“ v disciplínách: silnice, dráha, MTB, BMX, cyklokros, sálová cyklistika a handicapovaní cyklisté. Celkem bude na slavnostním večeru TOMKET Pražského MTB poháru uděleno 81 pohárů s pražskou dlažební kostkou.

Poháry provází zajímavá historie, jde o ručně vyráběná díla, pro každý ročník v jiném designu. Ten letošní je inspirovaný blížícím se olympijským svátkem v Tokiu 2020 a pohár připomíná olympijskou pochodeň.

Vítězové jednotlivých kategorií získají do své sbírky také neodmyslitelný dres, který společnost Sýkora Sportswear vyrobila ve zdařilém, novém designu, který už bude neodmyslitelně patřit k dlouhodobé pražské soutěži.
 
Součástí večera bude také trialová exhibice vedená úspěšným českým reprezentantem Romanem Chvojkou.
 
Účastníci večera si ale neodvezou domů jenom poháry a dresy. Bohaté tomboly naplněné množstvím hodnotných cen od partnerů seriálu se zúčastní všichni vyhlašovaní jezdci.

Nejúspěšnější tým soutěže obdrží od společnosti OK TOURS poukaz na soustředění v tuzemské či zahraniční destinaci. Vylosovaný celkový vítěz některé z dětských kategorií si z Kbel odveze sportovní kolo Specialized od společnosti Velocentrum Voleský a vítěz losování mezi celkovými vítězi dospělých kategorií získá od společnosti EMIL FREY luxusní vůz Toyota RAV 4 Hybrid k volnému užívání po dobu tří měsíců.   
 
Večerem bude provázet moderátorská dvojice TOMKET Pražského MTB poháru, Miroslav Lenc a Michal Berka. Mezi osobnostmi a předávajícími bude také dlouholetý patron seriálu, šestinásobný paralympijský vítěz a mistr světa, Jiří Ježek nebo prezident Českého svazu cyklistiky, Petr Marek.    

Kapacita sálu je omezená, kbelský sál bude beznadějně obsazený a vstup bude možný pouze na základě osobního pozvání od pořadatelů soutěže, které jezdci, týmy a pozvaní hosté obdrží v nejbližších dnech emailem. 

Zdroj: TZ SKC Praha, Foto: Petr Váňa

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 
Aktuální novinky a videa

Junior Jan Zatloukal vybojoval v Táboře bronz!
17. 11. 2019 | Kategorie: cyklokros
Junior týmu NU​TREND SPECIALIZED Racing Jan Zatloukal vybojoval v závodě Světovém poháru v cyklokrosu, bronzovou medaili.
Vítězové TOMKET Pražského MTB poháru obdrželi poháry s dlažební kostkou
16. 11. 2019 | Kategorie: MTB
Do posledního místa zaplněný sál Lidového domu Kbely aplaudoval nejlepším jezdcům TOMKET Pražského MTB poháru sezóny 2019.
SINGLETRAIL LETŇANY: Traily přímo v Praze
16. 11. 2019 | Kategorie: MTB
Trail Hunter vám ukáže traily přímo v Praze.
Ostře nabitá trailová zbraň - Marzocchi BOMBER Z2
7. 11. 2019 | Kategorie: MTB
Čerstvou novinkou značky MARZOCCHI pro letní měsíce je trailová vidlice BOMBER Z2 již z modelové řady pro rok 2020
Termíny TOMKET Pražského MTB poháru pro rok 2020!
6. 11. 2019 | Kategorie: MTB
Osmou sezónu ods​tartuje v roce 2020 seriál závodů v olympijském cross country pro všechny věkové i výkonnostní kategorie cyklistů, TOMKET Pražský MTB pohár.
Pinarello Dogma F10
5. 11. 2019 | Kategorie: silniční
Prohlédněte si stavbu kola Pinarello Dogma F10.
Pozvánka na stánek CYKLOŠVEC na výstavu BIKE Life v Brně
5. 11. 2019 | Kategorie: ostatní
Zveme Vás na výstavu BIKE Life v Brně, která se uskuteční od 8. do 10. listopadu 2019.
Cyklo kongres #3 již 25. a 26. ledna
1. 11. 2019 | Kategorie: ostatní
Cyklo Kongres, série seminářů a přednášek, kde se představilo množství domácích odborníků na mnoho témat pokračuje.
Blíží se Slavnostní večer TOMKET Pražského MTB poháru 2019!
31. 10. 2019 | Kategorie: ostatní
Seriál závodů v olympijském cross country pro všechny věkové a výkonnostní kategorie cyklistů se uskuteční v pátek 15. listopadu 2019 v přívětivém prostředí Music klubu Lidového domu Kbely.
Aktuální a ožehavá témata připravuje Cycling University!
31. 10. 2019 | Kategorie: ostatní
Závěrečný seminář populárně vzdělávacího programu Českého svazu cyklistiky, Cycling University se uskuteční ve úterý 26. listopadu 2019 v Aule České unie sportu v Praze na Strahově.
Jan Zatloukal je aktuální světovou dvojkou!
29. 10. 2019 | Kategorie: cyklokros
Jan Zatloukal potvrdil pozici české cyklokrosové jedničky mezi juniory a zvítězil v dalším závodě Českého poháru ve Slaném.
Závěr Brasil Ride pro české jezdce!
27. 10. 2019 | Kategorie: MTB
Závěr Brasil Ride ovládli čeští jezdci, když si pro triumf v sedmé etapě dojela česká dvojice Jaroslav Kulhavý a Matouš Ulman (Specialized).
» více novinek a videí

 
Reklama 
►