RockShox 2024: Jízda na vlně inovací s novými vidlicemi

RockShox 2024: Jízda na vlně inovací s novými vidlicemi

Datum vydání: 15.06.2024

RockShox, světově uznávaný výrobce cyklistických komponentů, představil své nejnovější vidlice pro rok 2024. Tato nová řada vidlic přináší řadu vylepšení a inovací, které posouvají hranice toho, co je možné dosáhnout v oblasti horského kola.
 

RockShox SID Ultimate 3P Fork

 

Jedním z nejvýznamnějších modelů v nové řadě je RockShox SID Ultimate 3P Fork 2024. Tento model je vybaven novým pružinovým systémem DebonAir+ a tlumičem Race Day 2. Tato kombinace poskytuje vynikající kontrolu a pohodlí při jízdě v náročném terénu.
 

RockShox BoXXer

 

Dalším významným modelem v nové řadě je RockShox BoXXer 2024. Tento model je vybaven speciálními pryžovými elastomery, které umožňují vertikální pohyb pružiny a tlumiče. Tato funkce pomáhá tlumit vysokofrekvenční vibrace, které mohou způsobovat únavu rukou a zápěstí. Podle testů RockShoxu se tímto způsobem snižuje únava o 20%.
 

RockShox Lyrik Select+

 

Model Lyrik Select+ je dalším významným přírůstkem do rodiny RockShox. Tento model je charakterizován novým lehkým rámem o průměru 35 mm, novým tlumičem Charger 3 RC a novou pružinou DebonAir+. Tato kombinace činí Lyrik Select+ jedním z nejvšestrannějších modelů v nabídce RockShox.
 
 
 
Nová řada vidlic RockShox 2024 přináší řadu inovací a vylepšení, které posouvají hranice možností v oblasti horského kola. Bez ohledu na to, zda hledáte vidlici pro XC, trail nebo downhill, RockShox má v nabídce model, který splní vaše požadavky
.Autor: Tým CykloRepublic
Foto: RockShox


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► Reklama 

Reklama 


Reklama 


Aktuální novinky a videa

Italské Livigno je tréninkovým rájem sportovců. Pravidelně se zde vrací i náš olympijský tým!
10.07.2024 | Kategorie: ostatní
Zatímco se v létě většina Evropy přesouvá na dovolenou do přímořských letovisek, sportovní nadšenci míří do Livigna.
Daniel Polman na 1000 Miles Adventure – i přes špatné počasí v novém rekordu!
10.07.2024 | Kategorie: ostatní
Přední český ultracyklista Daniel Polman, který má za sebou úspěchy na mnoha ultramaratonech včetně těch nejdelších na světě, se rozhodl okusit legendární závod horských kol bez podpory 1000 Miles Adventure.
AKCE TÝDNE: Nejvýhodnější týdenní nabídky (8.7.-14.7.2024)
08.07.2024 | Kategorie: ostatní, akce týdne
Vítejte v novém týdnu plném neodolatelných slev! Přinášíme Vám exkluzivní výběr nejlepších nabídek, které si nesmíte nechat ujít. Objevujte s námi ty nejzajímavější produkty, které splní všechna Vaše očekávání a ještě více.
Zdeněk Štybar novým ambasadorem značky Kalas Sportswear!
08.07.2024 | Kategorie: ostatní, silniční
Cyklistická hvězda, několikanásobný mistr světa v cyklokrosu a také úspěšný silniční závodník Zdeněk Štybar, se stal novým ambasadorem české značky cyklistického oblečení Kalas Sportswear.
Představení nového Stumpjumpera od Specialized
05.07.2024 | Kategorie: MTB
» více novinek a videí