Adel a Fridrichová vítězi seriálu NOVA CUP 2019!

Adel a Fridrichová vítězi seriálu NOVA CUP 2019!

Datum vydání: 17. 10. 2019

Adel a Fridrichová vítězi seriálu NOVA CUP 2019! 

Závěrečný díl závodu ZP 211 Mikulov finálně podtrhl skóre letošního seriálu NOVA CUP 2019.
 
Na stupně nejvyšší se postaví potřetí v historii NOVA CUPU Filip Adel z týmu Superior Velsbike, který v rámci seriálu absolvoval pět závodů s bilancí třech vítězství, jednoho druhého a jednoho třetího místa. 
Nejtěžší byl pro mě letos nový závod ŠKODA AUTO Dolní Morava. Trať jsem vůbec neznal, bylo to delší a těžší, než jsem očekával. Vzpomínám si, že jsem měl poslední půl hodinu nohy úplně prázdný,” přibližuje nejnáročnější trať seriálu Filip Adel.
O celkovém vítězství nebylo jasno až do posledního závodu v Mikulově, takže to bylo jiný než vloni. Věděl jsem, že je potřeba dojet nejhůř druhý. I když jsem měl za sebou náročný předchozí program, tak mi závod na blátě sednul a já si dojel pro vítězství a zároveň celkový triumf. NOVA CUP začíná být čím dál prestižnější a každoročně posouvá laťku o něco výš. Jsem rád, že se mi podařilo udržet vítěznou šňůru,” uzavírá letošní hodnocení celkový vítěz z týmu Superior Velsbike.
V těsném závěsu skončil Marek Rauchfuss v barvách celku Kross Bikeranch Teamu. Marek v letošním roce zvítězil ve třech závodech a k tomu přidal dvě čtvrtá místa. Na stupních je jako třetí doplňuje Michal Kaněra z týmu Ghost.
 
Kompletní podium žen zůstalo u týmu Ghost. Nejvyšší stupeň bere Lenka Fridrichová. Druhé místo obsadila Vendula Navrátilová a třetí Jana Vtípilová.
 

Mezi týmy Integrovaného záchranného systému za podpory Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra zvítězil tým HZS Královéhradeckého kraje před sousedními rivaly z HZS Pardubického kraje. Třetí skončil tým Policie Kutná Hora.
 
Slavnostní vyhlášení seriálu NOVA CUP 2019 proběhne 29. listopadu v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové. Oceněni budou tři nejlepší v jednotlivých věkových kategoriích, včetně týmu IZS. V letošním roce budou vyhlášeny také děti, které v letošním roce startovaly zcela zdarma díky Chupa Chups.

Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama 
Aktuální novinky a videa

Junior Jan Zatloukal vybojoval v Táboře bronz!
17. 11. 2019 | Kategorie: cyklokros
Junior týmu NU​TREND SPECIALIZED Racing Jan Zatloukal vybojoval v závodě Světovém poháru v cyklokrosu, bronzovou medaili.
Vítězové TOMKET Pražského MTB poháru obdrželi poháry s dlažební kostkou
16. 11. 2019 | Kategorie: MTB
Do posledního místa zaplněný sál Lidového domu Kbely aplaudoval nejlepším jezdcům TOMKET Pražského MTB poháru sezóny 2019.
SINGLETRAIL LETŇANY: Traily přímo v Praze
16. 11. 2019 | Kategorie: MTB
Trail Hunter vám ukáže traily přímo v Praze.
Ostře nabitá trailová zbraň - Marzocchi BOMBER Z2
7. 11. 2019 | Kategorie: MTB
Čerstvou novinkou značky MARZOCCHI pro letní měsíce je trailová vidlice BOMBER Z2 již z modelové řady pro rok 2020
Termíny TOMKET Pražského MTB poháru pro rok 2020!
6. 11. 2019 | Kategorie: MTB
Osmou sezónu ods​tartuje v roce 2020 seriál závodů v olympijském cross country pro všechny věkové i výkonnostní kategorie cyklistů, TOMKET Pražský MTB pohár.
Pinarello Dogma F10
5. 11. 2019 | Kategorie: silniční
Prohlédněte si stavbu kola Pinarello Dogma F10.
Pozvánka na stánek CYKLOŠVEC na výstavu BIKE Life v Brně
5. 11. 2019 | Kategorie: ostatní
Zveme Vás na výstavu BIKE Life v Brně, která se uskuteční od 8. do 10. listopadu 2019.
Cyklo kongres #3 již 25. a 26. ledna
1. 11. 2019 | Kategorie: ostatní
Cyklo Kongres, série seminářů a přednášek, kde se představilo množství domácích odborníků na mnoho témat pokračuje.
Blíží se Slavnostní večer TOMKET Pražského MTB poháru 2019!
31. 10. 2019 | Kategorie: ostatní
Seriál závodů v olympijském cross country pro všechny věkové a výkonnostní kategorie cyklistů se uskuteční v pátek 15. listopadu 2019 v přívětivém prostředí Music klubu Lidového domu Kbely.
Aktuální a ožehavá témata připravuje Cycling University!
31. 10. 2019 | Kategorie: ostatní
Závěrečný seminář populárně vzdělávacího programu Českého svazu cyklistiky, Cycling University se uskuteční ve úterý 26. listopadu 2019 v Aule České unie sportu v Praze na Strahově.
Jan Zatloukal je aktuální světovou dvojkou!
29. 10. 2019 | Kategorie: cyklokros
Jan Zatloukal potvrdil pozici české cyklokrosové jedničky mezi juniory a zvítězil v dalším závodě Českého poháru ve Slaném.
Závěr Brasil Ride pro české jezdce!
27. 10. 2019 | Kategorie: MTB
Závěr Brasil Ride ovládli čeští jezdci, když si pro triumf v sedmé etapě dojela česká dvojice Jaroslav Kulhavý a Matouš Ulman (Specialized).
» více novinek a videí

 
Reklama 
►