AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (4. 3 - 10. 3. 2024)

AKCE TÝDNE: nejvýhodnější týdenní nabídky (4. 3 - 10. 3. 2024)

Datum vydání: 04.03.2024

V novém týdnu Vám opět přinášíme svěží dávku výhod a jedinečných příležitostí! Pojďte s námi objevovat nejnovější a nejatraktivnější nabídky týdne. Ať už máte zájem o cokoli, naše výběry Vám pomohou najít skvělé produkty a ušetřit peníze. Podívejte se na naše tipy a připravte se na týden plný úspor a radosti z nákupů!


1. Ghost Nirvana Base

 

GHOST Nirvana je nový model horského kola se spoustou unikátních vychytávek. Nirvana na první pohled upoutá pozornost minimalistickým hliníkovým rámem. Jezdce však nejvíc dostane dokonalá geometrie pod názvem SuperFit®. Geometrie rámu se při vývoji ladí podle pečlivě vytvořeného algoritmu, založeného na desítkách tisíc biometrických dat různě vysokých jezdců. 
 
Nyní v akci z 33 990 Kč na 28 147 Kč

 
KOUPIT
 
 

2. Pedály LOOK Trail RocPlatformový pedál LOOK Trail Roc s výraznou lehkou konstrukcí s nízkým profilem poskytuje rovnoměrnou kontrolu a zpětnou vazbu s nastavitelnými piny pro maximální přilnavost. Široké rozpětí těla ze slitiny Trail Roc poskytuje maximální pevnost a ostrý styl.
 
Nyní v akci z 1 999 Kč
 1 599 Kč

 
KOUPIT

 

3. Sram GX T-Type Eagle AXSPřehazovačka GX Eagle Transmission je stejně ostrá a přesná jako ostatní přesmykače z rodiny Transmission a má také odnímatelné kluzné desky pro lepší ochranu a opravitelnost. Řazení pod zátěží umožňuje kazeta GX prostřednictvím kombinace technologie X-Sync a mapování kazety, která umožňuje plynulé řazení i při nejdrsnějším přenosu výkonu.
 
Nyní v akci z 33 499 Kč na 23 990 Kč

 
KOUPIT

 
4. Giant Trance 29 2 L Metallic Black


 
Trance 29 je postaven na hliníkovém rámu z naší vysoce kvalitní slitiny ALUXX SL, která je zárukou toho, že rám bude velmi lehký, ale zároveň dostatečně tuhý a pevný. Horní vahadlo odpružení je pro vyšší tuhost i pevnost a zároveň nižší hmotnost vyrobeno z jednoho kusu karbonového kompozitu, jedná se o technologii Advanced Forged Composite.
 
Nyní v akci z 77 999 Kč na 62 399 Kč

 
KOUPIT
 

5. Velké akce na kola MMR

Velká akce spojená s výrobcem kol MMR, která nabízí dodatečný bonus ve formě telefonu Xiaomi nebo hodinek Apple Watch. 


ZJISTIT VÍCE
 Autor: Tým CykloRepublic


Používáním tohoto webu souhlasíte s využitím souborů cookies pro marketingové účely.Více informací
beru na vědomí
Reklama ► 


Reklama 

Reklama 

Reklama 


Aktuální novinky a videa

Gaze a Richards triumfují v úvodním závodě Světového poháru horských kol v Mairiporu
14.04.2024 | Kategorie: MTB

Světový pohár horských kol odstartoval v brazílském městě Mairipora napínavým závodem short tracku pro elitní kategorie. Evie Richards z týmu Trek Factory a mistr světa Samuel Gaze z Alpecin Deceuninck triumfovali na náročné trati, předznamenávajíc tak další události v seriálu. 

 
Allegro TEST: Giant Reign 1
13.04.2024 | Kategorie: MTB, Testy
Giant letos představil mnoho novinek. My jsme si posvítili na Giant Reign z roku 2023. Reigna jsme vzali do jeho přirozeného prostředí, a to do závodního nasazení na pořádný kopec.
Nový Rocky Mountain Altitude 2024: Enduro zážitek na jiné úrovni
11.04.2024 | Kategorie: MTB
Rocky Mountain představil svůj nejnovější model horského kola - Altitude 2024. Tento model přináší několik inovací a vylepšení, které posouvají hranice toho, co je možné na horském kole dosáhnout.
Cannondale Synapse Neo 2024: Nová éra silniční cyklistiky
11.04.2024 | Kategorie: silniční
Cannondale představil svůj nejnovější model - Cannondale Synapse Neo. Toto silniční kolo je postavené na osvědčené geometrii a technologiích silničního stroje Cannondale Synapse.
Mondraker Duna 2024: Nový standard v eMTB
09.04.2024 | Kategorie: MTB
Mondraker Duna 2024 je nejnovější přírůstek do rodiny horských kol s elektrickým motorem. Toto kolo je pozicionováno jako Super Enduro lehkých e-kol.
» více novinek a videí